Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerek ihat bolti...

1 éves gyerek ihat bolti tejet? és milyet? Fel kell forralni?

Figyelt kérdés
igazából sok joghurtot eszik meg kóstolta más a tejet és semmi baja nem volt tőle.
2012. júl. 11. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia miért ne ihatna??? 1.5% tejet de jó minőségűt ne tesscos 159ft-at! Először fele-víz és felforralva aztán mindig több a tej,ezt kb.2hétig,ha nincs semmi baja akkor adhatod neki hígítatlanul,de felforralva!
2012. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én inkább 2,8%-os tejet adnék/adok.

Elvileg forralni nem kell, de én az elején forraltam.

Sőt! Házi tejet is ihat. Azt mindenképp forralni kell!

2012. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 alaszka ***** válasza:
Ihat már, de én pont úgy tudom, hogy a zsírosabb tejet szabad, és az elején azt higítva, amíg meg nem szokja. A zsírosabb tej "hasonlít" jobban az igazi tehéntejre, a csökkentett zsírtartalmú nem igazán. Én akkor forralnám fel, ha már nyitott dobozból adom. Enyém még nem itta meg, 1 éves, és nem ízlik neki...
2012. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2,8-as tejet szokott kapni. De nem issza meg, mert úgy nem szereti, hanem tejbegrízt csinálok neki, és minden este azt vacsizik.
2012. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze adhatsz neki zsírosabbat is csak nagyobb az esélye ha nem kapott még rendes tejet hogy lesznek az arcán ilyen pici zsír pöttyök nem vicc!Ez nem allergia csak nem szokott hozzá de a lényeg hogy adhatsz és akár hogy is csinálod a lényeg a fokozatosság mint mindenben
2012. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!