Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ihat Kubut a gyerek?

Mikortól ihat Kubut a gyerek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem 1 éves kor alatt ne adj neki, de 2 előtt is csak óvatosan. A keresztlányomnak ment tőle a hasa. Szóval, ha adsz neki, először ne sokat, és figyeld.
2008. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 8 hónaposan adtam a kisfiamnak, azt amelyikben répa nincs. Asszem alma-barack-sütőtök-banán ízű volt.

Nem volt tőle semmi baja.

2008. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Én 7,5 hónapos kora óta adok a babámnak, nagyon szereti, amúgy előtte megkérdeztem a védőnőt és azt mondta mehet. Én is a fehéret / banán, alma, őszi, sütőtök / adom inkább neki, de a sárgarépásokkal sincs baj, bár egyszer valaki itt írta, hogy egy ismerőse gyereke besárgult tőle, én nem tapasztaltam ilyet. Egyedül a multivitaminosat nem adom neki.
2008. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Én írtam az ismerősömet, állandóan Kubuval itatta a gyerekét(a répással), és tiszta sárga lett szegény gyerek. Mondta is neki a gyerekorvos, hogy itassa mással is.

Ezért nem szeretnék répásat adni neki.

2008. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!