Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad tornázni...

Miért nem szabad tornázni hamár nem anyatejes a babám? Anyukák válaszát várom!

Figyelt kérdés
Párom megkérdezett egy fitnesz edzőt és ő mondta,hogy a gyerek 1éves koráig nem lehet tornázni.De miért?Akkor elnézném ha anyatejes lenne a fiam,de már nem az.Akkor mért nem tornázhatnék?
2009. júl. 12. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Butaság. Lehet tornázni még akkor is amikor szoptatsz, csak nem nagyon megterhelőt, mert ha izomlázad lesz, akkor megváltozhat a tej íze.

Én tornáztam a terhességeim alatt is és a szülés után 3-5 nappal már elkezdtem szoptatás alatt is. 1 évig szoptattam a gyerkeim, napi 1 óra torna/bicikli/úszás mellett.

2009. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság! Hamár nem szoptatsz, akkor nyugodtan tornázhatsz, amennyit akarsz. Mondjuk szoptatás alatt is lehet kíméletesen, de nem ezt kérdezted.
2009. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 12. 13:58
 4/7 anonim válasza:
"olyan intenzitású mozgást kell végeznie, hogy attól ne legyen izomláza, az ugyanis „átmegy az anyatejbe"
2009. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3dik válaszolónak írom,hogy nem anyatejes már a babám.
2009. júl. 12. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. az megterhelő tornát nem szabad csinálni, mert megváltoztatja a tej ízét , és talán el is mehet a megerőltetéstől. de egy laza kis edzés nem árt meg. én a 6. héttől tornázom és a 4 hónapos kisfiamat még mindig én etetem
2009. júl. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

látom sokan eleresztik a szemük mellett hogy nem szoptatsz már :)

Szóval nyugodtan tornázzál. Miért ne lehetne ha már nem szoptatsz? Nem értem a fitnessz edzőt. Mitől lesz másabb ha 1 éves lesz a gyereked? Marhaság. Csak a szoptatást tudja befolyásolni. Vagy ha pl császár után vagy akkor olyan jó 3 hónapig nem ajánlatos. De amúgy bátran.

2009. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!