Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 14 hós és nagyon...

A kisfiam 14 hós és nagyon fél a porszívótól (az orrszívás óta). Ne porszívózzak amikor itthon van?

Figyelt kérdés
Ma reggel is porszívóztam és szokás szerint végig sírta az egészet. Ekkor beállított anyum, és kiakadt, hogy miért nem vittem addig el hozzá (egy utcányira lakik tőlünk), minek ríkatom szegényt. Szerintem meg hozzá kell szoknia. Mi erről a véleményetek?
2009. júl. 12. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukád játszmázik a gyerekért! Nem biztos hogy rosszat akar, ez olyan nagyis-dolog :) Ne hagyd magad, mert a gyerek, és a nagyi is a fejedre nőnek!
2009. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is fél tőle, sőt nálunk a hajszárító is hasonlóan ijesztő. Én úgy oldom meg, hogy a férjem addig ölbe veszi. Úgy már nem sír és tisztaság is van. ;-)
2009. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!