Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék segítséget kérni?

Szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Baba hordozó kengurut szeretnék vásárolni használt illetve Újat. Olyat keresek amit 1-2 éves koráig is lehet használni, de lehetőleg olcsón szeretnék vásárolni. Nem tudom hogy azt a baba kengurut 3-9 kg lehet használni azt nem tudom sajnos hogy az olyat lehet hogy esetleg többet is ki bírjon.

2012. júl. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem kengurut javasolnék, hanem mei-ta-t, vagy csatos hordozót, 15 kilóig jók. Tesz-vesz, vaterán vannak elérhető árban használtak. Nekünk Gremese mei-tai-unk van, én nagyon szeretem. A sima kenguru, nem igazán egészséges a gyerkőcnek.
2012. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, [link]

ez pl tök új.

[link]

2012. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2012. júl. 12. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a vaterán vettem meitai-t, újonnan nagyon drága volt. Semmi baja.
2012. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 is van kenguruban. Egy márkás, amit 3 éve vettünk a lányomnak, és kb egyszer használtuk, és van egy tök új, amit most vettünk a másodiknak, és szintén egyszer használtuk. Ha érdekel a dolog, írj privit, és beszélhetünk róla, ha áll még a keresésed.
2012. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom a kengurut. Egyrészt, mert ortopédiailag nem biztosít megfelelő tartást a gerincnek és a csípőnek. Másrészt pedig azért, mert egy kenguruban nem tudod sokáig hordozni a babát, mert a legtöbbel csak elől lehet hordozni, és 7-8 kilónál már nagyon kényelmetlen elől hordozni, még ha a kenguru többet is bír.

Helyette mei tai, csatos hordozó (SSC) vagy szövött kendő.

2012. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vettem egyet a Tesco-ban igaza van az utolsónak hogy egy idő után már kényelmetlen. Úgy fájtak utána a hátam a vállam. Olyan izomlázam volt. A fiam most lesz 9 hónapos és szerintem már lassan van 9-10kg. Csak nekem az a baj hogy én a Malévnál lakom és nem mesze van tőlem a béketér és egy bajom van hogy babkocsival nem tudok fel szállni rá meg a magas lépcsőjű buszokra. És igazán ezek jelentik a problémát. Mondjuk jó a kenguru is de ez csak rövid távú út ra jó sajnos. Talán ha kis seb korában használtam volna akkor még könnyebb lett volna de gondolom azt hogy ha minél nagyobb egy gyerek annál kényelmetlenebb meg megnehezíti az ember dolgát. Lehet hogy van benne valami hogy nem tesz jót a baba hátának mondjuk azt nem tudom hogy neki mennyire kényelmetlen meg ha még cipelek csomagokat.
2012. júl. 26. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!