Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A duci babáknak nem okoz...

A duci babáknak nem okoz gondot a bili mérete?

Figyelt kérdés
ùgy értem, hogy nem tùl kicsi-e nekik
2012. júl. 12. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
attol függ mit jelent adott estebe a duciság hány kg milyen idös
2012. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többféle bili van, többféle mérettel és alakkal.

Egyes bilik okozhatnak gondot, de nem csak duci babáknak...

Lányom vékonyka, de magas. Az alacsonyabb biliken szegény úgy nézett ki, mintha én egy kis sámlin ülve pisilnék, térdem az államba verve...

Szóval érdemes többféle bilit is megnézni, melyik lehet jobb a kicsinek.

2012. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak duci babáknak. Az én 2 éves fiam magas, izmos, nem pufi. Anyósoméknál ott van az unokatestvértől öröklött bili, nagyon örültünk neki, hogy legalább azt nem kell utaztatni. Na most az olyan kicsi, hogy a kis pucuja kilóg belőle, ha ágaskodik :-(
2012. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk a wc szűkítő volt problémás, mi nem igen biliztünk, talán 2 hétig.

a szűkítőn van elől egy izé, elég magas, elméletileg azért van ott, hogy ne pisiljen ki. namármost a fiam úgy ült rá, hogy a fütyi kint maradt, ráadásul jól fel is nyomta ezért minden pisis lett, jó 2m-re is elpisilt :D

de ügyesen megtanult nélküle felülni, eddig 1x csusszant bele, azt is nagyon viccesnek tartotta, pedig már lassan 9 hónapja nincs pelus :)

2012. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De :)) Én erre akkor jöttem rá amikor pontosan 2 év korkülönbséges gyerekeimet szoktattam bilire úgy 20 hónaposan. A fiam kis vékony de magas típus, simán jó volt neki a bili. A lányom pedig hajszálra ugyanannyi idősen nem tudott úgy ülni rá hogy ne nyomja meg rendesen üljön rajta, vettem neki egy alacsonyabb fajtát mert az tágasabbnak tűnt, az se volt jó neki...úgyhogy maradt a wc fellépő és szűkítő. A lányom egyébként 2 évesen 14 kiló volt és 90 centi szóval jó kis husos.
2012. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!