Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnád a Milumil Sinemilt...

Adnád a Milumil Sinemilt tápszerként 6 hetes babádnak, ha a gyerekorvos ezt írta fel?

Figyelt kérdés

Ma voltam a gyerekorvosunknál tápszert íratni, mert fogyóban volt már itthon. Mivel nagyon hasfájós a fiam, és a kakival is gondok vannak mostanában, gondoltam tápszert váltunk. Eddig a Humana HA Start Plust ette, most a Milumil Sinemilt írta fel a dokinéni.

Ki is váltottuk, akkor láttuk, hogy ez 4 hónapos kortól adható, és inkább kanalazós pép, valamint rá van írva, hogy hozzátáplálás mellett kel használni, kizárólagos etetésre nem alkalmas. Felhívtam az orvost újra, elmondtam neki ezeket, de azt válaszolta, hogy sok jót hallott róla, csináljam hígabbra és adjam úgy.

Szerintetek lehet? Mert nem hangzik jól, nem szívesen adnám Neki így...


2012. júl. 12. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát 6 hetesnek én biztos nem adnám! És azért nem, mert rá van írva, hogy kizárólagos táplálásra nem alkalmas! Kérjél rendes tápszert, mert az nagyon nem jó még a picinek!
2012. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám.Hasfájós babáknak a milumil komfort vagy a milupa fermentált való.Mind a kettő újszülött kortól adható.
2012. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is ilyenekkel kezdődött és én gyerekorvost váltottam :S
2012. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De hát a Sinemil az pép. Nem tápszer. És igen, kiegészítő táplálék, azaz ezzel is majd(!) elkezdheted a hozzátáplálást, de ez nem tápszer, tehát nem tejpótlásra van. Ráadásul a kaki gondjaitok még inkább fokozódhatnak, hiszen ez töményebb kaja, rizs meg szentjánoskenyérliszt van benne, emellett (mint minden pép mellett) fokozottabban kell figyelni a folyadékpótlásra. Nem értem az orvosod, ezek szerint nem ismeri pontosan a Sinemilt. Kérj rendes tápszert. (Nekünk kaki témára a Hipp Plus probiotikumos tápi vált be, abból is van HA-s is.)
2012. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Válts orvost. Gondolom pénzt kap a gyártótól. A babának meg ne add!
2012. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Sinemil olyan, mint a Sinlac. Tehát nem tápszer, hanem pép, magyarul nem helyettesíthető a tápszer a Sinemillel.
2012. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezek szerint jól gondoltuk a férjemmel, hogy ez így nem oké. Nem adom neki.

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!