Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselkedett a párotok,...

Hogy viselkedett a párotok, amikor hazajöttetek a kórházból? Eddig elég mászkálós volt a párom,1 hetes a kisfiunk.2 napig nem ismertem rá, de úgy látom csak eddig tartott.

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a pasik még nem sok mindent tudnak kezdeni egy ilyen pici babával.Majd figyeld meg,hogy fogja élvezni az együttlétet a kisfiatokkal amikor már nagyobb lesz.Az én férjem amúgy nem egy elmászkálós típus,így a hazajövetel után sem volt az.(Bár biztos rosszul is esett volna,ha elmegy...:-)) A mi kisfiunk 3 hónapos és most kezdik el úgy igazán élvezni egymás társaságát.Már kommunikálnak,nevetgélnek együtt. :-)

2009. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónap volt rázós, szerintem összezavarodott az új helyzettől. Azóta rendben vagyunk.
2009. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen így van, az első 3-4 hónapban nem tudnak mit kezdeni a picivel, utána már inkább.

Bár nálunk most is 5-10 perc a szintidő, amíg apa elvan az imádott kislányával, pedig már 5 hónapos, és úgy lehet vele játszani, kacarászni, döncizni, de hiába...

Az elején még ennyit sem volt el vele...


Ő folyton melózik, de hát értünk teszi...

Engem sokszor bosszant azért, mert a kislány meg imádja az apját... ő meg külön vonul a dolgozószobájába... (már alig várom, hogy gyerekszobát csináljunk belőle... akkor már nem tud elvonulni... :-)

2009. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonlo a helyzet a nagy gyerekkel is talán 8 év alatt 2X focizott és soha nem bunyoztak, v. birkoztak, se autoztak, se rajzoltak!!! Talán társasozni szokott egy évben 1-2 X . kártyázni. Állandó fáradságra fogja!!!Halálra dolgozza magát!
2009. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Háááát, az én férjem is rengeteget dolgozik, de bizony elég furán néznék rá, ha csak 5-10 percet foglalkozna apicivel. ha itthon van, ő eteti (tápszer, főzi, gyümi), fürdeti, altatja, ha fája foga, ringatja. Éjjel ő jobban bírja, ezért, amikor nyűgös a pici és nem akar visszaaludni, ő járkál vele, akár 1-2 órát is. Nem együtt vállaltuk ezt a gyereket, együtt akartuk? Akkor együtt is kell csinálni. én sem vagyok pihentebb napközben, meg szerintem ti sem, hiszen ott a háztartás, főzés, takarítás, stb. és a baba nappal már nagyon aktív, pláne az én lányom, egész nap jön-megy, forog, kúszik, jólesik, hogy este apa átveszi a stafétát. De neki is ez a természetes..imádja a lányát, minden szabad percét mellette tölti. Persze elment horgászni a barátjával kb. 2szer, de amúgy itthon van, együtt megyünk mindenhova.

6 hós babás

2009. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!