Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mit adjak a gyerek...

Most akkor mit adjak a gyerek lábára a lakásban?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kisfiam...nemrég volt a védőnő és direkt megkérdeztem tőle,hogy jó-e hogy a gyerek mezítláb,vagy zokniban van a lakásba,mert nagyon meleg napok voltak.

Mondta...persze,sőt azt díjjazzák nagyon az ortopédusok,ha a gyerek sokat van mezítláb.

Erre a szomszéd csaj,akinek már 2 éves elmúlt a kislánya,pont az ellenkezőjét mondták neki az ortopédusok.

Most akkor mit csináljak?????

Mert kezdek ideges lenni,hogy tönkre teszem a kisfiam lábát a téves infók miatt.

Segítsetek!!!!


2012. júl. 12. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég a lábára egy zokni. A lakásban nem kell cipő,és nem is jó. A gyerekek sem szeretik ha van a lábukon.
2012. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy az a jó ha minél többet vannak mezítláb.
2012. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
Elég a zokni a lábára bentre,kintre kell csak cipő:-))
2012. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom: benn elég a zokni, a cipő házon/lakáson kívülre jó. :)
2012. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valójában az az igazán jó, ha sokat van mezítláb természetes talajon (homok, kavics, fű stb.) Ez ingerli megfelelően a talp izmait. Hogy lakáson belül mi van rajta, én inkább attól teszem függővé, milyen a burkolat és mennyire hideg. Pl. csúszós kőpadlóhoz/parkettához (főleg ha nincs nyár) tappancsos zokni vagy szandál, szőnyegpadlóhoz mezítláb vagy zokni....
2012. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mezítláb!!!
2012. júl. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó a mezítláb, de nem kövön, vagy parkettán. Természetes vagy puha talajon akadályozza meg a lúdtalp kialakulását, keményen akár bokasüllyedést is okozhat.
2012. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!