Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén, dohányoztok a...

Őszintén, dohányoztok a lakásban a gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem
2012. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem, sőt a férjem le is szokott a baba miatt.
2012. febr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Mi a fürdőben szoktunk,de ott pont fölöttünk van egy ventilátor ami egyből kiszívja a füstöt.
2012. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Én igen, de csakis ott, ahová a gyerek nem tud bejönni.
2012. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
10:26-os remélem azért ezt viccnek vagy ironikusan írtad:(
2012. febr. 17. 10:29
 6/20 A kérdező kommentje:
Mi csak az udvaron szoktunk,de anyuék csak a konyhában,és a lányom azért szokott ott lenni náluk.Bár olyankor inkább az erkélyre mennek,meg a szobába eteti a gyereket.Kiváncsi voltam más hogy oldja meg.
2012. febr. 17. 10:32
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a férjem dohányzik, de a lakásban még akkor sem cigizett, amikor nem volt gyerekünk. Lejárt az utcára amikor nem volt erkélyünk, most már van, ott szívja. Nem én kértem rá, nem szerette volna, ha az egész lakás bűzlik a bagótól.

A szüleim viszont simán dohányoztak a gyerekeik mellett. Viszont ha levisszük hozzájuk az unokákat, nem gyújtanak rá a lakásban, illetve ha nagyon hideg van, akkor a konyhában csukott ajtó és nyitott ablak mellett. Sajnos így is bele van ivódva mindenhová a cigiszag és a gyerekeink is bagószagúak lesznek.

2012. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Erkélyen. Ha anyuhoz megyünk, aki a lakásban is cigizik, akkor őt is kiküldjük vagy az erkélyre, vagy a konyhában "befekszik" az elszívó alá addig.
2012. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
én alkalmanként vízipipáztam a baba előtt, de már nem veszem elő, mert példát szeretnék neki mutatni. ha dohányoztam volna, akkor szerintem most szoktam volna le, ebből az okból.
2012. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Csak a fürdőszobában az elszívó alatt (és csukott ajtóval), vagy a konyhában szintén csukott ajtó+nyitott ablak kombinációval.
2012. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!