Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Tizenéves korotokban...

Anyukák! Tizenéves korotokban hogy terveztétek az életeteket (iskolák, munka, lakóhely, férj, gyerek stb. ) és végül hogy alakult? (Mit dolgoztok? Házban vagy lakásban laktok? Milyen férjetek lett? Hány gyereketek van? Mi lett a nevük? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 10:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenki annyit és azt ír le, amit szeretne és remélem, hogy senki nem veszi tolakodásnak a kérdést! :)
2011. júl. 8. 10:14
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyetemre vágytam,nem vettek fel.Dolgozni mentem,azóta középvezető vagyok.Sok gyereket akartam,és nem akartam esküvőt.Férjhez mentem,és egy gyönyörű kisfiam van,de sajnos egyke marad.Egyszóval ember tervez...:)
2011. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

SEHOGY.

Soha nem voltak rózsaszín férjhezmenős álmaim, sosem tudtam mi akarok lenni, de gy dolgot biztosan tudtam:SOHA NEM MEGYEK FÉRJHEZ

(utálom a ceremóniákat)

Egy dolog érdekelt menni, menni menni, mindegy hogy hova..


jelenleg: 39 éves vagyok

-ugyanaz a pasi 20 ée (denem férj!)

-2 gyerek (11 éves fiú és 2 éves lány)

-BP-en élünk kertes házban

-végzettségem idegenvezető (nem az utazásmániám miatt, hanem mert anyámék nyüstöltek, hogy ha leérettségiztam és nem tanultam tovább, valami tanfolyamot végezzek el, de soha nem dolgoztam idegenvezetőként)

-diplomám nincs, jelenleg állami cégnél dolgozom


ha újra kezdhetném geológus-vulkánkutató lennék.

2011. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

34 éves vagyok, lányként mindig puccos lagzira vágytam, de azota sem vettek el, 7 éve élek a völegényemmel, kertes zázban. 3 gyereket akartam, most van egy egy éves fiam, ugy néz ki nem is lesz több. bördiszmüves szerettem volna lenne, de a sürgösségin dolgozom ápolónöként 15 éve.

(anyukám azt mondta, az is bör, az is bör:)

2011. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondoltam, hogy nem akarok majd korán férjhez menni. Ehhez képest 22 évesen férjhez mentem (már 5 éve voltunk együtt akkor).

Aztán azt gondoltam, hogy hamar szülni fogok, de közbejött egy főiskola (amire előtte nem is akartam járni). S közben a munkahelyemen is úgy alakult az élet, hogy egy nagyon jó kis pozícióba kerültem, és egy ideig élveztem a helyzetet.

Végül 27 évesen úgy döntöttem, hogy most már mégis csak jöjjön a gyerek. Szerencsére jött is egyből.

Mindig két babát terveztem, egy már van, nem tudom mi lesz a folytatás.

Egy dolog mindenképpen bejött az életemben: egy szerető, gondoskodó párt akartam magamnak. S ez szerencsére megvan. S a lányomat is imádom (neve Liza).

Jól alakult az életem, mindegy is mit terveztem előtte.

2011. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kislányként szerettem volna nagy esküvőt,ami így lett. Szerető férjet: így lett. Kertes házat: így lett. 2-3 gyerkőcöt: 1 már van, a többi majd kiderül. Őt úgy hívják, mint az apukáját: Tibi. :) Szóval kb minden olyan, amilyet elképzeltem.

Ja és fősulit is végeztem, az is benne volt a tervben. :)

2011. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét elképzeléseim nem voltak, de mindig tudtam, hogy lesz egy olyan partnerem, aki igazán szeret és akivel boldog leszek. Az is egyértelmű volt számomra, hogy gyerekeim lesznek. Férjem ilyen és eddig egy kislányunk van, de már tervezzük a tesót.

De még vannak álmaim, amik megvalósulásra várnak: karrier, külföldi élet. Biztos vagyok benne, hogy ezek is így alakulnak :DDDDDDDDDDDD ... csak ki kell várni.

2011. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

A tovabbtanulas ugy alakult, ahogy terveztem. Szerettem volna egyetem utan ferhezmenni-24-25 evesen-ehhez kepest 32 voltam...

Szerettem volna 3 gyerkocot, kettot 30 alatt, kb. 26, 28 eves korban, majd 31-32 korul.

A valosag: 33 evesen es 38 evesen szultem. (kislanyt, majd kisfiut)

Azt gondoltam a szulovarosomban fogok majd elni, de az eskuvo utan - a ferjem munkahelye miatt - el kellett koltoznunk.

2011. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!