Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2.5hónapos a babám és két...

2.5hónapos a babám és két hete szédülök. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem úgy szédülök, hogy tényleg megszédülök, hanem olyan érzésem van sokszor, mintha nagyon álmos lennék és olyan vagyok mint egy holdkóros.Szoptatok kb.3-4óránként, éjjel egyszer. Volt valakinek hasonló tünete, mi miatt volt? Gondoltam, hogy vérnyomás vagy fáradtság, esetleg vércukor miatt.De eszek rendesen, éjjel kb.6órát alszom,nappal nem tudok, de nem nagyon járkálunk sehova.Már arra is gondoltam, hogy újra várandós vagyok.
2012. júl. 13. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

LEhet vitaminhiány, vashißány, alváshiány, de esetleg terhesség is.

Elöször csinálj egy tesztet, utána menj orvoshoz és csináltass egy teljes vérképet.

2012. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet, mert akár terhesség jele is lehet, de ahogy az előttem lévő írta, lehet vitaminhiány, vérnyomás, stb.
2012. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy 2 és fél hónapos a babád és hogy szédülsz nem igazán függ össze!
2012. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A terhességgel összefügghet, mert 2.5hónapos babával akit folyamatosan szoptatsz nem nagyon lehet teherbe esni, van rá ellenpélda is.
2012. júl. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!