Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ertem meg anyamat, miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem meg anyamat, miert csinalja ezt velem? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
A baratom szulei elutaztak nayaralni.Bejottem hozza vasarnap,de a mult heten is bent voltam par napot! Anyam kivan akadva emiatt hogy en soha nem vagyok otthon es nem segitek neki,nem erti meg h ezen a heten szeretnek meg bent maradni a baratomnal mert otthon csak unatkoznak,es nem erzem jol magam,de ha itt vaggok minden rendben.20 eves vagyok ez szerintetek normalis h anyam nem engedi meg ezt nekem?Mi lehet ennek az oka?Miert reagal igy? Kerlek segitsetek!Mit tegyek?Maradjak vagy menjek inkabb haza?
2009. aug. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt vagy önálló akarattal, szépen ülj le vele és mondd el neki, hogy értse meg, hogy nem vagy már 15 éves.
2009. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol,vagy Anyád tart el??Mert ha igen,akkor joggal várja el a segítséget.Így viszont sehol nem vagy igazán és nem tudja,hogy mikor számíthat Rád.
2009. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mondtam h most hetvegen megyek haza es mar nem jovok csak egy het mulva de o ideges meg minden,ha otthonvagyok es ha van mit segitsek akkor segitek de most nincs csak azt akarja h otthon legyek!De o meg nem ert meg engem!Azt mondja h koltozzek oda de mi meg nem akarjuk ez a baratommal.Nem tudom megerteni anyamat miert ilyen velem?
2009. aug. 18. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:

19 voltam,egyetemet kezdtem mikor ez nálunk előjött...kolis lettem,fennmaradtam hétvégére is,nem voltam otthon...jött ezzel a sosem vagy otthon,nem segitesz semmit szöveggel,de ha otthon voltam,akkoris max elmosogattam,mert semmit nem enged csinálni...de a szöveg ment állandóan,hogy ameddig ő ad pénz,addig akkor legyek otthon amikor ő akarja,nem érdekelte hogy nekem mihez lett volna kedvem...

elegemlett,melozok egyetem mellett most már 2 éve,igy nincs beleszolása semmibe,akkor megyek hozzájuk amikor akarok,albérletben lakom,már csak a lakcimem az otthoni,amugy semmi nem köt oda

22/L

2009. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán mert úgy tűnik neki, hogy a barátod mellett magasról sz@rsz a fejére?
2009. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy, próbálj meg neki segíteni, ahol tudsz. Van idősebb testvéred? Ha nincs, akkor valószínűleg így éli meg, hogy kezdesz eltávolodni otthonról és próbál "visszatartani" (és hárítani a felelősséget, mondván miért nem vagy otthon és segítesz neki), vagy szimplán tudat alatt történik, de biztos, hogy nem akar rosszat. Ülj le vele és beszéld meg a dolgot!
2009. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
21:10ez egyaltalan nem igaz h szarok a fejere mert mindig felhivom ha a baratomnal vagyok naponta tobbszor is ugyhogy tevesen itelsz meg engem!!!!!
2009. aug. 18. 22:23
 8/8 A kérdező kommentje:
Van meg egy 16 eves hugom,akkor az lessz a legjobb megoldas hogy szepen megbeszelem ezt fele,csak felek hogy nem erti meg,legszivesebben mar elkoltoznek otthonrol de amig nincs munkahelyem nem lehet.Ha anya is nyugott lessz es nem ideges akkor megbeszelem ezt vele! Koszonom a hozza szolasokat!
2009. aug. 18. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!