Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozókendő a legjobb...

Milyen hordozókendő a legjobb 1 év feletti babának?

Figyelt kérdés
A babakocsit utálja, a kenguru már vágja a lábát
2012. júl. 13. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Csatos, vagy sima Mei Tai és természetesen háton hordva. Én ma is így vittem a 12 kg-osomat. Ha nincs nálam sok cucc, akkor mindig így megyünk, sokkal gyorsabban lehet közlekedni így, mint babakocsival. Nekünk ebszolút bevált :)
2012. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi


Az kimaradt, hogy olyat szeretnék, amiben nem a hátamon van -ettől BP-en félek és nem akarom, túl sok az ember mindenhol, és túl sok a rohanó, selátsehall ember-, és azt olyat, amiben kifelé néz, vagy oldalt van, mert ha befelé fordítom a kenguruban, már azt sem szereti, nem tud eléggé nézelődni.

2012. júl. 13. 14:15
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Kifelé ne nézzen, mert egészségtelen a gerincének ha úgy kötöd. Sőt, én jobban is félteném a tömegben, úgy, hogy kifele van. Bárhogy is kötöd: előre, hátra, csípőre - feléd kell, hogy nézzen az arca.
2012. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg kifejezetten csípőhordozó. Bár azoknál meg beszűkül a felhasználási lehetőség, mert csak egy féleképpen tudod felrakni. A kendőnél/Mei Tainál ezzel szemben nagyon sok lehetőség van. (Akár csípőre is köthetők)
2012. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Kifelé hordozni nem egészséges a csípő és a gerinc szempontjából. Ekkora babát mindenképp háton kellene hordozni, mert elől már neked sem egészséges. Én is hordozom a lányomat háton BP-n, és eddig semmi különös nem történt.

Mei tai vagy csatos hordozó, de a szövött kendő is jó. Ezekkel minddel tudod elől, háton és csípőn is hordozni. A csípőhordozás jó, de hosszútávon az is kényelmetlen, mert egy vállra terhelődik a súly. Szóval ah csípőn hordozol, akkor bizonyos időközönként váltogatni kell az oldalakat.

2012. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A csatos nenduval szemezgetek, azon végülis lát kifelé a baba
2012. júl. 13. 15:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Linkelnél? Mert nem tudom, mire gondolsz...

2012. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

bocsi, karikás



kérlek, vegyétek figyelembe, nem szeretném semmiképp hátra tenni

2012. júl. 14. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor viszont oldalra kéne, ami egy fokkal kevésbé megterhelő, mint elöl hordozni. (bár ezt se lehet hosszútávon az asszimetrikus terhelés miatt)

Csak magamat tudom ismételni, hogy kendőt, mei tait, ha úgy kötöd, akkor tudod oldalra kötni.


De itt ír a karikás kendőről jó részletesen (én azt kevésbé ismerem)


[link]


Azt ajánlja, hogy csípőhordozásnál érdemes váltogatni az oldalakat. (érthető módon)

2012. júl. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!