Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hisztike? 6 hetesen van...

Ez hisztike? 6 hetesen van már hiszti babáknál? És ilyenkor mi a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés
Nem éhes mert evett, a vizet nem fogadja el, tisztába van téve, mentünk már ma 3* fürödni is...sétálgatunk, járkálunk..de csak cicin nyugszik meg.
2012. júl. 5. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem az első pár hónapban még nem beszélhetünk hisztiről.

Ha sír, annak oka van.

2012. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
37 fokban elhiszem, hogy szar neki. Másnak is az.
2012. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
2012. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen pici korban még nincs szó hisztiről.Csak a közelségedre vágyik,vagy ebben a melegben Ő sem érzi túl komfortosan magát,és neki a sírás az egyetlen kifejezési eszköze.A hiszti már szerintem valamelyest tudatos cselekvés,ilyen pici korban még csak ösztönös megnyilvánulásaik vannak.
2012. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Én is a 37 fokra szavazok.
2012. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kerria ***** válasza:
88%

Ahogy az első írta, az első pár hónapban még ösztön van, az nem hiszti... de én is nyűgös vagyok ettől a kánikulától, így a második válaszolónak is igazat adok....


Sajnos nem sokat tehetsz, ilyenkor se ventilátor, se klíma nem jöhet náluk szóba. :( Kitartást!

2012. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
igen tudom...azért is fürdettem le 3*. de hogy ennyire nem jó semmi...:(
2012. júl. 5. 17:16
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Melege van,azért sír. De ha állandóan szoptatod,azzal nem teszel jót neki,mert a gyomrának nincs ideje feldolgozni a tejet. Mese az,hogy a közelségedre vágyik. Így fogod elrontani,hogy később is csak a kezedben vagy a cixcin nyugodjon meg. Akkor is csak rövid ideig.
2012. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
3* furdeni, setalgatni, jarni. Rengeteg inger ez egy 6 honapos picurnak. Persze nem gond, felre ne erts, sot jo, hogy lefurdeted a nagy melegben, csak sokszor ha tul sok inger eri oket akkor is nyugosek tudnak lenni mert faradtak. A meleg meg ratesz egy lapattal szerintem. A cicin megnyugszik mert vagyik a kozelsegedre.
2012. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak törölgesd átt a kis testét. A sok fürdés ameg a börének fog ártani. Ő még nagyon pici a háromszori fürdéshez.
2012. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!