Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha valakinek volt ilyen vagy ezekhez hasonló hintája, kérem írja meg a tapasztalatait! Meddig tudta a baba használni?



2012. júl. 14. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
egyiket se :) volt a fiamnak, 3x volt benne mert 4. alkalommal megunta, a második gyerekemnek egy egyszerű pihenőszéket fogok venni ami rugózik ha mozog a baba, marha drága szerintem ahhoz ez a hinta, hogy pár alkalommal legyen benne a baba :(
2012. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi kölcsön kaptunk egy olyat, mint a második.

A lányom nagyon szerette, mikor kisebb volt, gyakran elszundított benne.

Másfél éves koráig szívesen beleült, utána már kiraktuk a szobából, mert "tornázni" szeretett volna rajta. :)

2012. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én véleményem is az, hogy túl drága és nem lehet kihasználni. Például az én kislányom nem maradt meg nagyon a pihenőszékben sem. A játszószőnyeget szerette csak. Ez viszont nagyon jó volt a mozgásfejlődésére. Viszont nem lehet tudni, lehet a Te babád szeretni fogja. Mondjuk hallottam olyat, hogy megváltás volt ez a szék. :) Ha van annyi pénzed, hogy simán megvedd, akkor ne gondolkodj. Én az elsőt venném ezek közül.
2012. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!