Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik itatót választanátok...

Melyik itatót választanátok egy 1 évesnek? És moért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az elsőt mondjuk 2 éves kortól ajánlják, a másodikat 1től.


2012. jún. 20. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szoktasd pohárhoz már.
2012. jún. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves lányom az elsőt használja
2012. jún. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van pohara, mindig meg is próbálkozom vele, de azt inkább csak rágcsálja. Most dm-es szilikonos fejű itatója van, abból rendesen iszik.
2012. jún. 20. 07:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Másodiktól kérdezem, nem nehéz tisztítani? Nem "penészedik" be? Mert kaptunk egy aventes itatót használtan, gondoltam elmosom megfertőtlenítem és jó lesz, de olyan fekete lerakódás van belülről a csőrében, hogy esélytelen a dolog.
2012. jún. 20. 07:28
 5/8 anonim ***** válasza:
A miénk nem. de lehet csak azért nem,mert csak vizet iszik. tisztítani könnyű
2012. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt választanám,ami egy éves kórtól van.Hogy miért?Mert nem adnék 1 évesemnek olyan itatót amit két évesnek ajánlanak.Nyilván másabb,gyorsan jön belőle...vagy valami hasonló.De egyébként én is Tommee Tippee itatót veszek nemsokára..remélem hétvégén el tudok menni.Aventról nagyon megoszlanak a vélemények.

11 hónapos fiúcska anyuja

2012. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Az első poharat valamelyik oldalon 1 valahol 1,5 valahol 2 éves kortól ajánlják.

nekem volt egy másik tommee tippee, abból viszont annyira lassan jött, hogy a kislány inkább nem ivott.

Ilyen volt:

[link]



ez egy ugyanolyan pohár és 14 hótól ajánlják:

[link]

2012. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a kettő közül választhatok, mert a liberós pontjaimat szeretném beváltani.
2012. jún. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!