Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az probléma, ha a gyermekem...

Az probléma, ha a gyermekem 18 hónapos koráig Nukos cumit szívott, most meg MAM-ra váltunk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne probléma?? Ha neki nem gond, nem probléma. Nem is annyira értem a kérdést..
2012. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert az üzletbe, ahol vettük azt ajánlották, hogy azt szívja, amit eddig is.
2012. júl. 14. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
totál mindegy.
2012. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam CSAK a nuk-os cumiból volt (most is) hajlandó inni. Volt neki Avent, meg tudja már mi egész pici kora óta, de ez az egy amit akar, a többit kiköpi, reklamál, eldobja.

Szerintem azért ne adj ki pénzt hogy nem biztos hogy szeretni fogja.

2012. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 éves koráig AVENT-es cumija volt. Akkor elkezdte rágni a cumikat, na mikor 2 alvással elrágott 1800 Ft-ot, akkor úgy gondoltam, hogy elrágni jó a 600 Ft-os Babylove is (2 db annyi). Az enyémnek amúgy se értem, minek, mert addig kell csak míg elalszik, onnantól, hogy elálmosodik, aztán már köpi is kifele, de még ragaszkodik hozzá.
2012. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az Én fiam is válogatós! első cumija nuk-os volt..meg avent cumisüveg aztán láttam hogy nem jön be neki..vettem egy mam-os cumit..na azóta csak azt fogadja el..már az első alkalom után hogy a szájába tettem nem fogadta el utána a nuk-osat.c.üvegből meg chicco-t kaptam még születéskor igy az aventet arra cseréltem és az mellett is maradt a fiam..azóta kaptam már egy rakás avent-es meg mam-os c.üveget de nem kell neki..Sztem ha megszokta a babád akkor ne válts!Meg főleg ha szereti ismeg nincs baja Vele..Lehet csak kidobod a pénzt az ablakon és nem is kell neki..
2012. júl. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!