Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babák-szabályok és a kicsik...

Babák-szabályok és a kicsik kiskapui. Milyen vicces helyzeteket okozott már, a gyermeked házirendhez való hozzáállása, a szabály "betartása"?

Figyelt kérdés
Ma olyan jót nevettem a lányomon. A kertbe csak papucsban vagy a cipőcskéjében lehet. Nem tudta felvenni a lábára, begurult, megfogta a kezébe, és kihozta. Az ő szemszögéből a cipővel kell kijönni megtörtént. És amikor kérdőre vontam, hol a cipőcske, mutatta, hogy ott van, "kihoztam".
2012. júl. 15. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

3 éves lehetett a fiam, amikor séta közben azt mondtam neki, hogyha összekoszolja az overálját, neki kell kimosni. Séta után nem sokkal később, otthon látom, hogy cipeli be a fürdőszobába az overált, és közben morog. -Mindent velem csináltat! Még mosni is magamnak kell, pedig nem is koszoltam össze a ruhámat!-

Olyan aranyos volt. Jót nevettem rajta.

2012. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!