Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt az 5,5 hós...

Miért csinálja ezt az 5,5 hós fiam? Már kész vagyok!

Figyelt kérdés
Este 9-kor alszik el cicin, aztán van amikor fél 4-ig alszik egyhuzamban, de ez ritka. Általában fél 1-kor felkel enni, és onnantól csak forgolódik 3-ig és utána felkel jókedvvel. Mondja a magáét. Később megunja és elkezd üvölteni, hogy altassuk el. Nem sír mert sose jön könny a szeméből ilyenkor. Mit csináljak hogy ez ne legyen így? Már nem bírom!

2012. júl. 16. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy 9kor elalszik. Az enyém igaz csak 5 hetes de hajnali 1-2kor alszik el 5óráig és visit. Bocs hogy nem a kérdésre válaszoltam
2012. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változni fog ne aggodj!!! lehet fogzás
2012. júl. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jujj... most ez helyrerakott egy kicsit engem. Az én 5 hós babám 8-tól alszik és én attól szoktam kész lenni ha 4 fél 5 kor enni kér, pedig utána vissza is alszik egyből 7-8-ig. De ha csak 6-7-kor eszik reggel akkor még az is előfordul hogy 9-10-ig elalszik. Ezek szerint nagyon jól állunk. Szerencsére önállóan alszik el, nem kell altatni. Lehet hogy azért tud ennyit aludni?? Mondjuk ő nappal nem alszik normálisan. Van hogy szinte semmit sem. A Te babád nem alszik túl sokat nappal?
2012. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Délelőtt alszik 2,5 órát és délután 1órát. Délután kb.b5 órakor legkésőbb felkel és este 9-ig fent van.

Köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 16. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!