Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott az Gripe water,...

Megváltozott az Gripe water, már nincs csecsemőknek való?

Figyelt kérdés
A nagyobb lányomnak 1 hónapos korától adtam hasfájásra. A kisebb most 3 hetes és szintén hasfájós. Ma venni akartam a patikában, de az volt ráírva, hogy 3-6 éves! gyerekeknek. Már csecsemőknek valót nem árulnak? Valmi olyasmit mondott az eladó, hogy ez ugyanaz, de néha átírják a használati utasítást. Az igaz, hogy a csomagolása is megváltozott, de nem mertem megvenni, mert azért nem mindegy, hogy 1 hónapos vagy 3 éves kortól ajánlják.
2012. júl. 16. 20:13
 1/5 krisztina24 ***** válasza:

Szia! A Woodwarts-os Gripe Water amit lehet 1 hónapos kórtol adni,nekünk az van. Sajnos most hiánycikk,nem találjuk sehol.

A Babuline-os az, amit 3 éves kortól lehet adni,mi is majdnem vettünk,aztán rájöttünk, hogy nem az kell :))

Szóval két fajta van,ez tuti, csak nálunk a Woddwartsos hiánycikk ismét :(

2012. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
DM-be vagy Rossmannba nézd meg,én annak idején mindig ott vettem és volt is.
2012. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
DM, Rossmannban a 3 éves kortól való van csak. :(
2012. júl. 17. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én megvettem a BABULIne-s Gripe water-t a 2 hónaposomnak, mert igaz hogy a dobozán 3 éves kortól van írva, de a honlapon az angol nyelvű tájékoztatóban egy hónapos kortól ajánlja.

www.biobaby.hu

2012. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nihilistahedonista ***** válasza:

Van csecsemőknek való! Nem változott meg. Amit most találsz, az a BABULINE márka. NEM használható csecsemőnél!!!

A WOODWORDS amit régen ismertünk, már nem szállítják be magyarországra.

Nekem most sikerült utolsó 10 üveget vennem, ha valaki szeretne venni, akkor keressen meg privátban, nekünk már nem lesz rá szükség, de megvettem, hogy tudjak segíteni annak aki még keresi. Nehogy úgy járjatok mint én, hogy a patikus eladta nekünk a 3 éves kortól használhatót úgy, hogy a 4 kilós egy hónapos babám ott lógott rajtam...

2012. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!