Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztetitek pár hetes...

Mibe öltöztetitek pár hetes hónapos babátokat alváshoz és hány fok van a szobába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most, hogy nincs nagy hőség mibe altatjátok babátokat? Azt olvastam, hogy nem szabad túlöltöztetni, de nagyon alulöltöztetni sem szeretném.

Annyira nem tudom mibe kéne, idáig nagy meleg volt. Nálunk most 24 fok van a szobába egy hosszú ujjú bodyt adtam rá és polár takaróval takarom be. Nem tudom nadrág nem-e kéne.

Ötleteket várok :)


2012. júl. 16. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

panel, 24 fok

én body-ban altatom, 4 hetes, de van egy bolyhos takarója, amit nem rugdos le magáról.

Ha azt tenné, akkor rugdalózót is adnék rá.

Vagy a vékonyabbik hálózsákját, ami ujjatlan, és akkor alá ahosszú ujjú body-t.

2012. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Avery ***** válasza:

Én a fiamra most hosszúujjú és hosszúlábú :) bodyt adtam, de ő már 10 hónapos, és nálunk is 24 fok van a szobában. Zokni nincs rajta, és vékony pléddel takartam be.


Picinek jobban beöltöztettem, bár akkor csak 22 fok volt nála: hosszuújjú, nadrág, vastag takaró. Amióta bejött ez a dögmeleg, azóta lettem bátrabb. :)

2012. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
amikor a nagy meleg volt a babaszobában 31 fok volt, ujjatlan body volt rajta. Most kb. 26-27 fok van a szobájában és rövidujju rugi van rajta és nem takarjuk be.
2012. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ja zoknit adtam rá.


akkor végülis nem öltöztetem túl és alul sem. ti is kb hasonlóan teszitek.


Honnan tudnám, hogy fázik?

2012. júl. 16. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Most jelenleg az ő szobájában 28 fok van,így egy rövid ujjú body van rajta.És egy textilpelussal betakarom:)

De van,hogy csak egy pólócskába van egész nap.Sajnos panelbe lakunk,és dög meleg van MINDIG.Ha nyár,ha tél itt mindig meg lehet sülni.

2012. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

10 hetes a kisfiam:)

2012. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Avery ***** válasza:

Nekem azt mondta a gyerekorvos, ha fázik, akkor azt nem a kezéről-lábáról lehet tudni, hanem ha az álla alatt hideg, akkor fázik.

Én ennek ellenére, ha hideg a keze vagy a lába (füle, orra), mindig ráadok még valamit.

2012. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!