Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül most a Dm-be a...

Mennyibe kerül most a Dm-be a Babylove pelus? 4-es méret, mindenféle kiszerelésben? Mennyi van egy egységben?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

4-es méret 42 db 2499.-

most vettem, de sajnos nem jött be

2012. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi a gond vele? én épp ki akartam próbálni
2012. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

4-es méretet vettem, kisebb mint a pampers, a 9,5 kg-s lányomra majdnem kicsi a 4-es méret, és nekem elég durva a tapintása. Nekem a liberó is durva, kemény.

Szóval nálam a pampers a nyerő.

2012. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is maradok akkor a pampersnél,(kéknél) úgyis csak utazásra kell, nem kísérletezek. (nekem 11 kg-os, szintén 4-est hord)


Köszönöm és elnézést a belekérdezésért, kérdező.

2012. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A Jumbo Pack 84db-os 4599Ft,a kis csomagos 42db-os 2499Ft.

Régen nagyon szerettem ezt a pelust,de mióta megújult azóta csak egyszer vettem,mert pont azt változtatták meg rajta ami nagyon bevált.Régebben sokkal magasabb volt a derékrésze és a fodrok is a szélein.

2012. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én most kaptam kipróbálásra, de azt hiszem maradok a pampersnél. Árban ha akciós a pampers szinte ugyanott van, nekem sem tetszik a kicsi fodor. Kisebb méretben szerintem anyatejes kaki simán kijön rajta...
2012. júl. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!