Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet azért volt egy kis vér...

Lehet azért volt egy kis vér a babám székletében, mert adtam neki egy kis gyümölcspépet kekszel?

Figyelt kérdés
Ma már háromszor kakált ma. Már csak egyszer szokott egyébként egy nap. Jövőhéten lesz 4 hónapos. Almalevet már kapott, meg almapépet is. Tegnap kapott előszöt kekszet is hozzá. Anyatejes egyébként.

2012. júl. 17. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt véres, amikor megtanult erősebben szopni, és a mellem vérzett egy kicsit. Nézd meg, nincs-e seb a melleden.
2012. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet tejallergia, de lehet hogy csak egy ér pattant el azért véres a széklet, vagy talán fertőzés, gyulladás.

Én mindenképp orvoshoz elvinném hogy megnyugodjak.

2012. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Véres széklettel menjetek el orvoshoz, hiszen súlyosabb okai is lehet mint pl. allergia, úgyhogy irány a gyerekorvos!


[link]


[link]

2012. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyugodt egyálltalán. Arra is gondolok, hogy meghajtotta a gyümölcs esetleg. Ma már egy negyed almát megevett és még kért volna, de nem adtam neki. Tegnap még csak kóstolgatt a kekszes almát. Ha még lsz vér, holnap délelőtt ugy is lesz tanácsadás és elviszem mindenképp. ez nem normális jelenség. Egyébként jön a foga is egy már kinn van és jön jön a másik. Remélem nincsen semmi baja.
2012. júl. 17. 13:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy ideges vagyok, tele hibával amit írtam.
2012. júl. 17. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:

A keksztől nem kakál véreset. Valami más probléma lehet.

Lehet, hogy tényleg kiszívta a melledet, és attól kakilt véreset. A kisfiam 3 hónapos volt, amikor büfizett és vért hányt. ÉN is megijedtem és utána vettem észre, hogy kiszívta a mellemet, amit addig nem is vettem észre, mert nem fájt.

De vidd el orvoshoz!

2012. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A mellemet nem szívta ki. Azt néztem meg legelőször.

Köszi a válaszokat!

2012. júl. 17. 13:13
 8/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, mi is elmentünk orvoshoz, amikor véreset bukott, vettek tőle vért, és széklet mintát, de nem találtak semmit. Ott mondták, hogy valószínűleg túl nagyot szívhatott a ciciből.
2012. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hog ezt leírtad! Az én fiam is egy " szopógép".
2012. júl. 17. 13:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Elvinném orvoshoz.A véres székletes pelust is vinni szokás.

Nekem mindkét gyerekemmel előfordult.

Lehet, hogy hasmenés jellegű széklet miatt van, de az is lehet, hogy allergia, ha nem sebes a cicid.Van még pár dolog, ami okozhatja.

2012. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!