Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor váltsak...

Timszy25 kérdése:

Szerintetek mikor váltsak pelenka méretet?

Figyelt kérdés

6 hetes a kisfiam és 5,2 kiló.Most a 2-es Liberot használjuk ami 3-6 kg-ig van viszont a 3-as 5-8 kg-ig.

Van itthon 3-as pampers amit ajándékba kaptunk az viszont még nagyon nagy rá.Szerintetek mikor váltsak méretet?

Köszi a válaszokat.


2012. júl. 17. 15:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor veszek egy kis csomag 2-est meg egy 3-ast is.Egyébként elég vastag a combja:)Nem egy vékony baba!
2012. júl. 17. 15:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 3-ast.

Kislányom 5,3 volt, amikor váltottunk (5 hetesen). Egy nagy adag kaki deréknál felül már kifolyt a kettesből.

Amúgy megcsinálhatod, hogy veszel egy hármast és ha túl nagynak érzed, akkor veszel egy kettest is, a hármas meg később elfogy.

Egyébként márkánként eltér a méret, a mienknél 4-9-ig van a felosztás.

2012. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,kipróbáltam a 3-as pelust és az jó neki:)Viszont sokkal drágább mint a 2-es és kevesebb is van benne.Ezt nem értem miért hisz ugyanannyi fogy.
2012. júl. 17. 19:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez így van: minél nagyobb méretet veszel, annál kevesebb van benne.:(

Bár egy idő után valóban kevesebb fogy (1-2 hónaposan még 8-at is elhasználtunk naponta, most, másfél évesen már csak 4-5 darabot, mert van, amikor csak 1 kaki van/nap).

2012. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!