Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 11hós lányom...

Normális, hogy 11hós lányom 3x alszik napközben?

Figyelt kérdés

Igaz úgy veszem észre,talán lassan átszokik a 2-re.Napok óta 2x aludt.utolsó alvása tegnap pl. dután 2-2.45ig volt és este fél 9kor aludt el.De ma megint visszatért a 3-ra.(mindig 3x 40perc,ezt sem értem miért)

Annyi mindenkitől hallom,hogy az ő gyereke ennyi idősen már csak 1x aludt...,most akkor valami gond van??vagy rosszul csinálok valamit???Esetleg változtatnom kéne??


2012. júl. 17. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Én is problémáztam ezen anno és tehetném most is mert a 17hósom még 2t alszik,de ha egyébként ébrenlét alatt nem bágyadt,kókadt,hanem virgonc és mozgékony,nincs baj! ellenkező esetben lehet vérszegény,vashiányos,gyerekorvos tud beutalót adni. ha nálatok most van épp változás a mozgásfejlődésben,pl felállt,vagy elindult,attól is kifáradhat,időjárás is elég nyomi. Szóval szerintem a 3 alvás nem átlagos,de nem feltétlenül baj.Mennyi minden lesz amit másképp fog csinálni vagy máskor mint a többi,ne törődj vele túlzottan!
2012. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Én fiam is ezt csinálta még ennyi idősen! aztán kb 13 hónaposan rátért a napi 2x-i alvásra(igazábol magától..nem erőltettem) és 15 hónaposan a napi 1x-i re..ez utobbi igényelt némi emberfeletti türelmet de egyszerűen már sok volt a 2..ha nem tolodik ki nagyon a lefekvés este a 3 alvás miatt akkor semmi gond..Most 17 hónapos a fiam és van amikor nem jön össze neki a szomszédok miatt a déli alvás rendesen..olyankor még ő is beájul egy fél órára 6 körül..na de olyankor mire az ágyba hajtom...:)

Nyugodj meg,semmi gond! Egy valakit máris találtál aki igy volt!:) és még mindig megvagyunk ugy hogy nagy baj nem lehet:)

2012. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat!!:-))Akkor megnyugodtam,hogy nincs nagy baj!!!
2012. júl. 18. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!