Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kint van a babám két első...

Kint van a babám két első fogának hegye. HOgyan kezdjem a fogmosást?

Figyelt kérdés
Este kell csak megmosni? Szopi után nem kell megmosni vagy az is étkezés?
2009. júl. 13. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy, egyelöre fölösleges.
2009. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is fölösleges még.
2009. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi akkor kezdtük el amikor 8 foga volt a babónak, előtte viszont látványosan nyitott fürdőszoba ajtóban mostuk, hogy lássa és ő is akarja

sohasem ellenkezett, vannak napok amikor többször is kéri

fogkrémet csak este használunk, mióta 16 foga van, kb. 16 hónapos kora óta

2009. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a babád? Nekünk 8 hónaposan bújt ki a foga és én akkor vettem neki pici fogkefét.Minden este fürdésnél a kezébe adtam és örömmel rágcsálta,utána finoman átdörzsöltem neki sima vizesen és kész.Később lehet a fogkrémmel is.
2009. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 8 hós a baba és mindenképp szeretném már most elkezdeni a fogmosást, ha nem is a fogacskák miatt elsősorban, hanem hogy megszokja. Vettem neki babafogkefét, gumis-dörzsiset, meg lenyelhető fogkrémet és nagyon teteszik neki, fürcsi közben kiveszi a kezemből és magának dörzsöli, harapdálja nagyon aranyos.

Azt nem tudom, hogy a babák reggei után is mosnak fogat? Az esti anyatejjel mi a helyzet.

2009. júl. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!