Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szüntette meg a forgalma...

Miért szüntette meg a forgalmazó cég a GRIPE WATER hascsikarás elleni angol víz behozatalát?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

9-10 hónappal ezelőtt is hiánycikk volt. Nem szüntették be akkor sem, csak leállt valamiért a forgalmazása Mo-n.

Nálunk (Szolnok) én még mai napig találkozom a GW-vel.

2012. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valami jogi procedúra volt vele, de én is csak egy angol cikket találtam.Vateráról tudsz rendelni, ha nagyon kell és sehol sem kapsz.
2012. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kb 1-2 hónapja láttam a Bp-i herbaházban.
2012. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a múltkor láttam rosmannban-ban, de teljesen más csomagolásban, mint 1,5 évvel ezelőtt
2012. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam a napokban a Rossmannban.
2012. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rossmanos csak 3 éves kortól adható, pár hetes,hónapos babáknak nem. Én megszívtam vele, mert megvettem a 6 hetesemnek és nem adhattam.
2012. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nihilistahedonista ***** válasza:

Hogy miért szüntették meg azt nem értem én sem. A BABULINE gripe water, aminek kék fehér csomagolása van azonban nem jó csecsemőknek!!! azt ne vegyétek!

Nekem most sikerült utolsó 10 üveget vennem, ha valaki szeretne venni, akkor keressen meg privátban, nekünk már nem lesz rá szükség, de megvettem, hogy tudjak segíteni annak aki még keresi. Nehogy úgy járjatok mint én, hogy a patikus eladta nekünk a 3 éves kortól használhatót úgy, hogy a 4 kilós egy hónapos babám ott lógott rajtam...

2012. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nihilistahedonista ***** válasza:

Ez így nem igaz. :)

Az angol orvosok is ajánlják, 1 hónapos kortól.

Amiért hallhattad ezt, az maximum annyi, hogy van benne tartósítószer.

Direkt babáknak lett kitalálva, és lássuk be, nagyon hatásos. :)

2012. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!