Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéses babáknál mindig...

Hasmenéses babáknál mindig van hascsikarás/görcs is? Az én babám cicizés közben egyfolytában rángatózik, kifeszíti magát és üvölt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős használtok e infacolt vagy valami mást? Van e elég tej?
2009. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

sajna hasfájós... infacolt használok és most normaflore-t is, mert 1 hete hasmenésem volt

nem szokott minden nap kakink lenni, de ma már 3-szor volt.

nem híg, nagyon összeáll és szép színe is van. lehet, hogy neki is hasmenése van?

amúgy tejem van bőven, mert minden kaja előtt és után mérem, és szépen is hízik.

lehet, hogy az én hasmenésem tett be neki?

2009. aug. 27. 17:55
 3/5 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem, hogy 10 hetes és csak anyatejet kap


és még soha nem fordult elő, hogy így viselkedik kaja közben

2009. aug. 27. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, kb. ennyi idős korában. Nagyon sokat szenvedtem tőle! Az volt a megoldás, h. amikor így csinált, felvettem (vagy az apa) és sétáltunk vele, megnyugodott, majd jöhetett ismét a cici. Aztán elmaradt ez a rossz szokása, bár még néha csinálja. Nem tudtunk rájönni, miért.
2009. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk 6 hónapos koráig csinálta, már azt hittem megőrülök, mígnem itt egy kismama írta, hogy próbáljam meg elhagyni a tejet az étrendemből. Úgy néz ki beválik, bár nem merem még elkiabálni. Az elmúlt héten nem volt ilyen.... :-))) hurrá!


Bár ti még benne vagytok a "normál" hasfájós időszakban, ilyenkor még előfordul, hogy fáj a pocakjuk, de 6 hósan már nem kellene.

2009. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!