Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova teszitek kúszó-mászó,...

Hova teszitek kúszó-mászó, vagy tipegő gyereketeket, amíg dolgotok van, vagy wc-re mentek, vagy el kell intézni valamit, stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A mi etetőszékünk alkalmas lenne rá, de inkább a babakocsiba kötöm, mert kisebb, és befér a konyhaajtón.
2012. júl. 18. 16:09
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekünk az utazóágy jött be, napi 3x 10 percet simán elmolyol, és ez már SOK!!!! :)))Az etetőszékünkbe is simán berakhatnám, mert olyan tutin be lehet kötni, de én is inkább a babakocsiba kötöm, ha nem akar a kiságyban vagy az utazóban lenni. Szereti a jutubos gyerekdalok egybefűzve és a mondókákat, azt végig zombizza, az alatt mindent meg kell csinálnom :)
2012. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Járókába tettem, vagy a kiságyba, ha mentem pl. fürdeni, kajálni, vagy wc-re. De ha elmentem boltba, és nem volt itthon a férjem, akkor nagyi :) Szerencsére 2 utcára lakik, és szívesen elgyalogol a kisunokájához :)
2012. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem hagytam sosem felügyelet nélkül az etetőszékben a kisfiamat, ezt zárójelben írtam is! Amikor a mosdóba megyek, (nem wc-re, hanem kezet mosni főzés közben!) az 1 méterre van az etetőszéktől, kezet mosok, és közben ott állok mellette... Bocs, csak azért írok újra, mert úgy látom, erre nagyon begurultak egyesek... :))) Igazuk van persze, simán felborulhat a gyerek etetőszékestül, az én fiam legalábbis biztosan, neki nem akadály! amikor a wc a cél, akkor természetesen vagy a kiságyába teszem, vagy a 12 éves nővére, vagy apukája vigyáz rá. Remélem, sikerült megnyugtatnom mindenkit! :)) Bocsi, ha félreérthetően írtam le!
2012. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3. voltam
2012. júl. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én értettem eddig is:)
2012. júl. 19. 15:16
 17/20 anonim ***** válasza:

:) Akkor jó, az a lényeg! :)

A babakocsi ötleted lopnám, de az a baj, hogy a kisfiam nagyon utál benne lenni... :(

2012. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sehova. Igazából nem volt járókája soha. Most 1 éves, a lépcső a legveszélyesebb a lakásban. Ha mondjuk wc-re megyek, nyitva hagyom az ajtót és ott kell eljönnie mellettem, ha a lépcsőt veszi célba. De ha már eljön mellettem, akkor inkább engem választ és bejön hozzám :) Ha postáshoz megyek, vagy ki kell mennem a házból, akkor természetesen viszem magammal. Ha fürdeni megyek, akkor jön velem a fürdőbe, becsukom az ajtót és elszöszök amíg végzek. lehet élni járóka nélkül is :)
2012. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Az enyém sem marad benne 5-6 percnél tovább a lakásban. Csak ha sétálunk...

Most vettem neki triciklit, amibe be lehet kötni (tolókaros is), így tologatom magammal a lakásban. Egyelőre tetszik neki :)

2012. júl. 19. 15:45
 20/20 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, természetesen SOHA nincs egyedül a házban, nem megyek el, ha ő itt van, viszem magammal! "el kell valamit intézni"- pl. telefon, ilyesmi. Nem arról van szó, hogy lemegyek vásárolni, ő meg itthon marad. Máskor pontosabban fogalmazok, nem gondoltam, hogy ilyen bárkiben is felmerül...
2012. júl. 19. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!