Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova teszitek kúszó-mászó,...

Hova teszitek kúszó-mászó, vagy tipegő gyereketeket, amíg dolgotok van, vagy wc-re mentek, vagy el kell intézni valamit, stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 18. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
járóka erre van kitalálva, vagy vissza a kiságyba, nagymama, anyós...
2012. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt biztonságossá tettük a lakást, így nem volt gáz, ha kikúszott utánam mondjuk a fürdőszobába.

De ha valami fontos dolog volt és nem akartam hagyni őt "kóborolni" a lakásban, akkor egy ideig volt neki járókája, abban is elvolt. Vagy a kiságyba betettem.

De a legtöbb dolgot vele intéztem, szem előtt volt.

2012. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Etetőszékbe, bekötve, sok-sok kacattal ellátva: műanyag tölcsér, kis fakanál, műanyag mérőpohár, kisautó, ételtároló dobozka... ami éppen az érdeklődése középpontjában van.:))) Ha hallótávolságon belül van (nem a postáshoz megyek ki, csak a mosdóba gyorsan), akkor 1-2 szem kekszet is kaphat, elmolyol vele egy ideig. 18 hónapos fiú.
2012. júl. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

etetöszékbe nem hagyjuk felügyelet nélkül a csemeténket. akár hány hónapos is. simán kimászik ficánkol felborul vele!

ott a járóka vagy a kiságy

2012. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Engedtem jönni menni mind a kettőt.

Csak akkor tettem őket elzárt helyre ha porszi vagy felmosás volt. A fürdőbe csak velem jöhetnem be(ehhez mind a kettő kipróbálta mekkorát lehet csücsülni ha vizes a kő), ha jöttek velem pisilni, ők is kezet mostak.

De én nem féltettem túl őket, hogy most járóka, bezárás.

ha mondjuk a postás aláírni valót hozott, akkor a szobájukba játékok közé letettem őket, és ált egyszerre értünk a bejárathoz. Sose volt gond. Bababiztos a lakás, akkor hadd menjen a kicsi. Most, hogy már nagy lovak(3éves 17hónapos) nem esz az ideg pl főzés közben, mert elég csak mondani anya olajazik arrébb is mennek, mert látták mi mivel jár.

2012. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
9 hónapos a lányom, vagy bébikompba teszem vagy az ágyába addig amig dolgom van.
2012. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én is járókába teszem. Arra lennék kíváncsi, hogy aki járókaellenes, vagy nem fér el a lakásban a járóka, az hogy csinálja.

Nekünk az emeleten vannak a szobák, a földszinten a többi. Emeleten a járóka, lent a babakocsiba rakom, néha szabadon engedem, ha olyat csinálok, amire nem kell folyamatosan figyelni.

2012. júl. 18. 15:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
ha hosszú időre: járóka, egyébként mászik a földön.
2012. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

xxl járókában van bababirodalma nagyszobányi , ha kinövi , még nyitható még

nekem ez a kényelmes és biztonságos

2012. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Akinek nem fér el a járóka, az teheti a kiságyba a babát amíg el kell intézni valamit. Ott van a legnagyobb biztonságban a járóka után. Etetőszék, bébikomp ilyesmire nem alkalmas!

Mondjuk ehhez ismerni kell a gyereket is, nem egyszer lehetett már itt "pókember" babákról olvasni, akik mindenhonnan(!) ki tudnak mászni, őket nyilván még a kiságyban sem lehet ott hagyni.

2012. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!