Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az elsö dolog amitöl...

Mi volt az elsö dolog amitöl megremültel az ujszülött csecsemöddel kapcsoaltban?

Figyelt kérdés
Es persze azota mar a rutin, a tapasztalatok .... kepzett anyukava tettek - gondolom. Ugye?
2009. júl. 14. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN a gyakorlati dolgoktól nem rémültem meg, magamra voltam utalva, egyedül fürdettem, altattam, stb. Mivel nem volt segítségem, nem eshettem kétségbe. Amitől megrémültem, azok a betegségei voltak.
2009. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először attól, hogy túlette magát és a felesleget kibukta. Rohantam Vele a dokihoz. Utána a kiütés az arcán, ami a tejtől van. aztán a 37 fokos testhőmérséklet. Most 6 hetes, de már nem ijedek meg, ha bukik, rájöttem, hogy a 37 fokos testhőmérséklet a melegtől van, és a kiütések is természetesek. :-) Az elején mindentől...
2009. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó anya leszek? Hogyan fogom fürdetni? Hogyan etetem? Hogyan altatom? Mennyit kell neki enni? Eleget szopizik e? Jól kezelem e a köldökcsonkot? Meg tudom e vígasztalni ha sír? Mit csinálok ha nagyon fáj valamilye? El tudom látni rendesen? Mindentől féltem,ez csak pár dolog a sokból. Szerintem nem voltam egyedül és azóta sikerült fejlődni. Mindíg újabb dolgokon fogunk aggódni,ha már felnőtt lesz akkor is.
2009. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első éjszakától :) A kórházban minden evés után aludt mint a tej... hazahoztuk, otthon az első éjszaka horror volt... kb fél rát aludt összesen :)) Visított mint akit nyúztak, egyszerűen nem tudtam mit csináljak, semmi se volt jó.. még lázat is mértem :)) Aztán hajnali 2kor még anyukámat is felhívtam... a többitől már nem ijedeztem, mert rájöttem hogy a babó is megijed ha én megijedek... próbálok mindig higgadt maradni :)
2009. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak egyszer rémültem meg, amikor félrenyelte a nyálát, és még csak nem is hörgött, úgy fulladozott. Akkor hasra csaptam, és megvertem a hátát, utána ok volt. Most 3.5 hós.
2009. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tejserkentő teától (én ittam, nem ő... :-) begörcsölt a második héten...

Persze akkor még nem tudtam, hogy attól, de végül rájöttem...

Másfél napig tartó ordítás árán...


Oltások után mindig nagyon nehéz volt vele.

Nem evett, nem aludt, egész nap csak sírt.

Az utolsó (4hós) oltásra edződött meg annyira, hogy már meg sem kottyant...

Addigra már én is megedződtem... :-)


Vannak nehéz pillanatok.

Mindenre nem lehet felkészülni.

És vannak nehéz pillanatok, amiken már csak mosolygok magamban...


Pl.: azt is nehéz volt elviselni, hogy szurkálják a babámat!

Azok a hóhér, gyerekkínzó orvosok!!! :-))))

(ilyenek jutottak eszembe...)

Az első kettő nagyon nehéz volt.

A harmadiknál ÉN már nem sírtam... :-)

2009. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kajáláskor rendszeresen előfordul, hogy félrenyel. Ilyenkor elég ijesztő, egy rövid ideig nem vesz levegőt sem. Persze tudjuk, ez azért van mert nagyon mohón eszik, és próbáljuk pihentetni közben. Holnap leszünk 4 hetesek.
2009. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rémültem meg nagyon, mikor kislányom 2 hetes korában bejelentette a sebész, hogy holnap altatásban műti meg a kis cicijét. Rémes volt belegondolni, hogy ott fog feküdni a kis csöpp teste és nem tud magáról. Ráadásul bent lehettem míg elaludt...még most is majdnem sírok. Borzasztóan sírtam míg vissza nem kaptam. Szerencsére nem történt semmi rossz, estére már el is felejtette.
2009. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor bekapcsolt a légzésfigyelő akkor ijedtem meg, meg mikor az első napokban nem nyugodott meg nálam, csak apjánál.
2009. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valami miatt visszavitüka kórházba kontrollra, ott megmérték a súlyát és nem hízott semmit. Közölték, hogy csak vegetál a gyerek..Akkor megijedtem, hoy rossz anya vagyok, hogy nem veszem ezt észre. de a mérlegelésre azután sem voltam hajlandó, havonta egyszer mértem és kész.
2009. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!