Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mikor kezdett ragaszko...

Babátok mikor kezdett ragaszkodni a tárgyhoz, amit azóta minden hova vinni kell?

Figyelt kérdés
Nekem 2,5 hónapos kora óta textil pelenkával alszik a fiam, valahogy így szokta meg. Ma már sehova nem lehet menni nélküle, és van, hogy 4 db is van egyszerre a kezében, ha épp elhalássza a szárítós kosaramból. :) Nálatok mikor alakult ki ez a dolog, és mi a kedvenc, aminek mindenhova menni kell?
2012. júl. 18. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
OFF: Náluk sajnos nem alakult ez ki,pedig én örültem volna neki.Olyan édesek,mikor mindenhova hurcolják magukkal. :) Te szokattad valahogy ehhez,vagy magának alakította ki?Az én kisfiam 5 hós és nem nagyon van neki ilyen.Bár alváskor kell,hogy legyen az arca előtt valami rongy,és abba belebújik;csak így alszik el. :)
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem én szoktattam. Altatni próbáltam, és sehogy nem akart elaludni, és "valami sugallatra" odaadtam neki egy pelust, ő meg hozzá bújt, és elaludt. Az óta így alszik, és valóban nagyon édes, ahogy begyűri a hóna alá, a csücske meg lelóg a földre, és úgy hurcolja maga után mindenhova. :)
2012. júl. 18. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
A lányomnak születése óta van egy rózsaszín Bambis plédje, mindig azzal volt betakarva. Rettentően ragaszkodik hozzá, bújik hozzá, csak azzal alszik el. 9,5 hós, és viszi magával mindenhová. Ahogy mászik húzza maga után, alvás közben pedig átöleli. Ahogy bújik hozzám, a takaró akkor is ott van a kezében. :) Valahogy fokozatosan alakult ki, de mostmár abszolút észre lehet venni ezt.
2012. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4 éves a kisfiam.10 hetes kora óta van egy plüssbékája,akit úgy nevezett el,hogy Bá. Mindenhova viszi magával,még a wc-re is:)
2012. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nálunk jóval később alakult ki, pontosan nem tudom, de szerintem 1 éves kora körül

nálunk egy plüss majom a kedvenc, ő a Maki :) ezt mindenhova viszi magával,

azt szokta mondani "cumimaki együtt jár" :) vagyis egyszerre kéri a cumit és a Makit

egy barátnőm kislánya is a textil pelusra szokott rá, most 9 éves, és még mindig azzal alszik :)

2012. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is békája van:). Ő most 3 éves, a béka kb 10hónapos kora óta mindenható. A kicsi fiam most 16 hónapos, nála sajnos nincs ilyen kedvenc, pedig nagyon örülnék neki. (anyósom erre mindig elmondja, hogy addig örüljek, míg nincs ilyen. A férjem anno egy egy méter magas rongybabát választott kedvencnek, gyakorlatilag külön hely kellett neki a kocsiban :)
2012. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1 éves 3 hónapos volt tavaly karácsonyba,mikor megannyi ajándékkal lett elhalmozva.Mind közül egyetlen egy az ami nélkül nincs reggel és főleg este lefekvés,a nappal az még el megy nélküle is.Nem más mint:LILIKA,a 40 cm tigris,micimackoból.

Szereti nagyon mindegyik játékát,ha rég nem látta őket akkor tud örülni nekik.Ragaszkodik az ágyneműjéhez,az ágyához is de Lilika nélkül,nincs hosszabb út.Utazik mindig velünk,tejet is kap lefekvéskor és őt is be kell takarni.

(a neve onnan alakult ki,hogy nem tudja kimondani tigris,csak lili,és mindent szeret kicsinyítő képzővel mondani,tejcsi-kó,bud(gy)i-ka....)

2012. júl. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8,5 hósan valóban még nincs neki, mostanában kezd egy csigával többet foglalkozni, de inkább egyelőre én adom a kezébe. Akkor viszont nem engedi. ha megtalálja a járókában, akkor láthatóan nagyon örül neki.
2012. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Olyan 9hónapos volt a fiam, amikor Vava(egy nagyon édi plüskutya) elválaszthatatlan lett tőle, a lányom is 9-10hónapos volt, amikor Mamamamát(a lányomnál még csak egy kicsit kisebb plüssmedve "Bug" maci) megkapta, és azóta mindenhová viszi magával.

Vavát mindenhová cipelhettem neki, játszó, utca, egy ideig a boltba is, Mamamát meg megbeszéltük addig alszik amíg nem vagyunk itthon:)

2012. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kisfiúnk kb. 8 hónapos kora óta cipeli magával a kedvenc plüss mackóját.vele alszik, vele megy mindenhova.ha sétálni megyünk, bele teszi a babakocsiba.nagyon édes ,ahogy ragaszkodik hozzá.( most 1éves)
2012. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!