Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mikor kezdett ragaszko...

Babátok mikor kezdett ragaszkodni a tárgyhoz, amit azóta minden hova vinni kell?

Figyelt kérdés
Nekem 2,5 hónapos kora óta textil pelenkával alszik a fiam, valahogy így szokta meg. Ma már sehova nem lehet menni nélküle, és van, hogy 4 db is van egyszerre a kezében, ha épp elhalássza a szárítós kosaramból. :) Nálatok mikor alakult ki ez a dolog, és mi a kedvenc, aminek mindenhova menni kell?
2012. júl. 18. 22:10
1 2
 11/14 Disi ***** válasza:
Az én babámnak kifejezetten nincs ilyen, épp tegnap kérdeztem ezt én is egy ismerősömtől, neki már 2 nagylánya van. Inkább csak annyi, hogy mostanában elalváskor vagy egy textilpelust vesz magához, vagy nekem egy alvós pólóm vagy hálóingem ha meg tudja szerezni.
2012. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Fiam 6 hónapos, kb 2 hós kora óta ő is textil pelussal alszik, amit persze nem lehet itthon hagyni soha :)
2012. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A lányomnak is volt kedvence, "Bumba", azaz brumma-maci.:) Mindenhová vitte magával, szanaszét esett már a sok mosástól, ugyanolyat nem lehetett venni sehol. Hasonlót igen, de azt nem kérte. Folyton varrogattam szegény Bumbát, ma is megvan még a szekrény mélyén. A lányom 13 éves lesz, de kb. még a suli alsó tagozatában is elővette és megsimogatta elérzékenyülve néha.:)

A fiam már másfél éves, de minden hiába, sem plüss, sem pelenka, sem takaró, semmiféle kedvence nincs. Nekem ez nagyon furcsa, de van előnye is: nem kell éjszakákat azzal töltenem, hogy szegény szakadt, halálraítélt medvét műtsek a félhomályban, hogy reggelre meggyógyulhasson, ha már annyira fáj mindene, mert öreg... :)))

2012. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1 éves kora körül alakult ki, hogy mi találtuk ki, hogy kap egy alvós macit, mert minden este órákig tartott elaltatni. Ez bevált, átöleli a macit, és úgy alszik. Egy hatalmas, puha plüssmaci, akkora mint ő. És fontos, hogy ne hulljon a szőre, meg gyakran legyen mosva (ez nem könnyű, mert keresi).

Azóta nagyon szereti az "Acit", nappal is mindenhova hurcolássza. A mamánál is elalszik, ha vele van, nélküle soha. Nem is tudom mi lenne, ha elvesztenék valahol, belegondolni is rossz.

Egyébként kisebb korában is próbáltunk neki "alvókát" adni, de nem nagyon fogadta el, illetve ezt a nagyot szereti, mert jól át tudja ölelni.

2012. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!