Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baja lehet a babának, ha...

Baja lehet a babának, ha egész nap cumizik?

Figyelt kérdés

1 hónapos a babám, egy hete nyugtalan, pedig evett, tisztába lett téve, pukizott, büfizett stb. Karban nehezen nyugodott meg, napközben alig aludt valamit. Pár napja cumit kapott, korábban nem fogadta el, és láss csodát: szépen elnézelődik, nem ordít, nem zaklatja fel magát. Szopizni tud rendesen, 80-90 gr az adagja. 3 óránként eszik kb.

Baj, ha a cumi egész nap a szájában van? Nagyon rossz volt, hogy egész nap sírt és nyűgös volt. Persze félórákat kiveszem a szájából, foglalkozom vele, sétához sem kell neki, és este kiköpi, úgy alszik tovább. Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 19. 13:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mialatt pihen a cumival, nekem is van időm feltöltődni, és boldogabb mama vagyok. :)
2012. júl. 19. 13:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad nincs is mindig a szájában a cumi, szerintem teljesen jól csinálod, az enyém már fél éves és még mindig ugyan annyit van a szájában a cumi, ahogy a tiednek. Van egy nagy tesója is ő is cumizott, de még ovi előtt leszokott.

Jó egészséget Nektek!

2012. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!