Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos Babának sport babakoc...

3hónapos Babának sport babakocsi utazáshoz?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban elutazunk, és a babakocsinkat nem tudom magammal vinni, mert nagyon nagy helyet foglal. Arra gondoltam vennék egy esernyőre csukható sportbabakocsit, és azt vinném magunkkal. Találtam olyat, ami 170fokban dönthető. Egy hétre megyünk, nem lenne benne naphosszat. Ártana a gerincének?

Amúgy megtartom a másik babakocsit, amíg nem tud rendesen ülni, azt használnánk.


2012. júl. 19. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem merném beletenni, a három hónapos baba még elég pici, félteném a gerincét. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy néhány alkalomtól nem lesz baja, de én ilyen téren majrésabb vagyok, nem kockáztatnék.
2012. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem merném beletenni, de ez függ attól is mekkora a súlya és mennyire erős a baba, hogy tartja magát, stb. Akkor már inkább kendőt vinnék magammal.
2012. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Denisa W. ***** válasza:
100%
A 170 fok az már majdnem 180, én beletenném, feltéve, hogy tényleg nem naphosszat lesz benne. Inkább az lesz a gond, hogy könnyen lecsúszik majd a döntött részről, de arra meg jó a biztonsági öv.
2012. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A kendőre én is gondoltam, de iszonyú meleg, nem érzi jól magát benne hosszútávon.

Nem pici baba, 2hónaposan 5400gr, már egész ügyesen tartja magát, és még van egy hónapunk az utazásig.

Vízszintesig dönthetőt nem találtam elfogadható áron, egy második babakocsira nem szánok 30-40ezer forintot...

2012. júl. 19. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

azért nagyon nem mindegy, hogy milyen is az a babakocsi. esetleg ha linkelnél akkor tudnánk segíteni.


vannak azok a kis sport esernyős kocsik, ezek általában nagyon olcsók, ilyenbe nem teheted be, mert azok nem arra vannak, hogy feküdjön benne a baba, hanem, hogy üljön csak hátra lehet dönteni ha elalszik. de 3 hónaposnak nem jó mert nem merev a háttámlája, nem támasztja meg rendesen a hátát, egyébként ezeknél mindnél fel van tüntetve, hogy 6 hónapos kortól, de igazán csak mikor már ül.


de vannak azok a több funkciós babakocsik amiket szintén le lehet dönteni teljesen vagy majdnem teljesen, na olyanba beleteheted, ezeknél is jelzik, hogy 0+ kortól használhatóak, mi is ilyet használtunk a kezdetektől :)

2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok. a naniákat is nézd meg használtan, az egy bébihordozó és hozzá kerék. kicsire össze lehet csukni, a hordozót meg be lehet kötni az autóba.

mi vettünk a lakásba, pihiszék helyett, 4 hónapos korában kezdtük el használni és imádta!

használtan olcsón vettem


[link]

2012. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ilyenre gondoltam

2012. júl. 19. 21:27
 8/8 Pappkriszta válasza:

Nekünk Espiro Metro van, és majdnem teljesen vízszintesig dönhető.

Kicsire, esernyőre csukható, mert mi is sokat utazunk és a csomagtartóban is jól elfér. És a fő szempont,hogy imád benne aludni. :-)

Pont pirosunk van:

[link]

2012. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!