Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp használata segített...

Bébikomp használata segített abban, hogy a babát többet lehessen "egyedül" hagyni? Már nem bírom a cipekedést, és nem tudom tőle végezni a munkámat.

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos segít de nem jó.

[link]

2009. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bébikomp kifejezetten káros a babák mozgásfejlődésére. Ha nagyon láb alatt van és nem lehet, hogy csak úgy elmászkáljon a lakásban, tedd a babádat járókába. Azt meg tedd olyan helyre, ahol épp dolgod van, hogy a baba legalább lássa, mit csinálsz, ha már nem vehet benne részt. Én a lányomat hagytam szabadon mászkálni, csak az ajtókat csuktam be, hogy olyan területre ne tévedjen, ahol már nem tudom szemmel tartani. Ott volt a konyhában, pakolta a kanalakat, míg főztem, ha takarítottam, hát mászott/ment ahogy tudott, adtam neki rongyot, hadd utánozza a takarítást. Jött velem a fürdőszobába, ha zuhanyoztam, de a wc-be is, amikor már tudott állni. Tény, hogy nem mindig haladtam a dolgokkal, néha kifejezetten hátrált, de hát ez van. Valahogy mindig megoldottuk, megoldjuk. Lányom önálló, kiegyensúlyozott, képes elviselni, hogy egy-két órát nem vele foglalkozom. Cserébe, ha vele vagyok mostanában, akkor csak vele. Meg is beszéljük - most megsütöm a palacsintát, utána meg majd főzünk együtt a baba konyhában. Mindig belemegy a lányom.


:D


2,5 éves kislány anyukája

2009. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi használunk kompot. Napi 20-30 perc mert néha muszáj letennem akkor is ha nem akar egyedül lenni. Ilyenkor jön e komp. Nagyon élvezi, hogy önálló benne. Azt mondta a védőnő ennyitől baja nem lesz, csak ne "gyerekmegőrzőnek" használjam. De erről szó sincs.
2009. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen segít.Nem lesz semmi baja tölle.

Rövid időkre ted csak és biztonságos legyen.

A szomszéd baba nem hajlandó menni 15 hónaposan és a dokik a bébikompot is ajánlották.

Állitolag ara lett kitalálva,hogy elinduljanak a nagyobb babák is.

2009. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
marhaság és káros is,inkább gurítható járóka,betolod magaddal pl a konyhába,ott lát is,meg játszhat is,sokkal jobb.és semmivel nem drágább plusz tovább hasznos
2009. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sose cipeltem a gyereket.

Utazóágyat használtam járókának, vagy a földön volt, amikor meg akkora lett, akkor többször volt a bébikompban is. Semmi baja a mozgásának, a mozgásfejlődésének se, 12 hónaposan szaladt (!) a labda után...

Most 3,5 éves, nagyon jól játszik egyedül és ugyanolyan jól emberekkel is :-)

2009. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán nem marhaság és én károsnak sem látom az én kislányom ugy rallizik vele hogy csak na. Odamegy vele a tükörhöz és ott szorakoztatja magát. Nem tudom ezt is ki találta ki hogy káros már minden káros ami a baba körül forog ez hihetetlen.
2009. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Járókában nem marad, túl szűk neki. ( annak idején nekem és a tesómnak is volt bébikomp. Semmi bajunk.... :) )
2009. júl. 15. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!