Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos kisfiam folyamatosan...

4 honapos kisfiam folyamatosan ulni akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Allandoan felhuzza magat meg akkor is ha kezben van, egyszeruen nem lehet hanyatt letenni sehova, mert akkor ordit. Tegnap jatszottunk a szonyegen, es fogta az ujjaim, es huzta fel magat. Nem engedtem neki hogy feluljon hisz korainak tartom. De mit tegyek, hagyhatom egyszer-egyszer??? Vagy inkabb ne????

Van pihenoszeke, ami teljesen es felig ulohelyzetbe dontheto, de mar abban sem szeret lenni. Csak kezben, de ugy hogy o ulni akar.

Akinek volt hasonlo a babajaval kerem irjon hogy mit tegyek, adjatok tanacsokat. Koszonom


2012. júl. 19. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Hagyjad nyugodtan, az enyém is felült 4,5 hónaposan.

Az az egy szabály érvényes, h amit a baba maga akar és tud,azt lehet engedni!

2012. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod.

De nem terheli meg ezzel nagyon a gerincet???

2012. júl. 19. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyan ezt csinálja!Ő jövő7 csütörtökön lesz 4hónapos.Ő azóta van el hanyatt többet mióta megfordul a hasáról a hátára.Nem tudom miért.:)
2012. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónaposan kezdte, az orvos azt mondta, hagyjam, mert ilyenkor úgyis hamar elfárad és megunja, ha nem sikerül neki. Támasszal ültettem, de nem túl sokáig (10-15 perc maximum, naponta 4-5 alkalommal) mert csak akkor nem hisztizett, ha ülhetett. :)


Remélem, segítettem. :)

2012. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat, hat akkor nem vagyok egyedul ezzel. :)
2012. júl. 19. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy hasonló a kérdésed az enyémmel. Most tettem fel én is egy ilyesmit. Az én babám is 4 hónapos és csak ülni hajlandó. És már nem is fárad el olyan hamar. Így felfedezte, hogy van lába is. de fordulni meg abszolut nem akar. Már a babhordozóban is így utaztt ma. akárhogy döntötte a kocsiban ő csak ült benne. Végig röhögtük az utat. Ugy nyögött az erölködéstöl.
2012. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso, az en kisfiam is ugyanazt csinalja, nem farad el, es folyton nyogdecsel, de nagyon edesen, en is jot nevetek rajta
2012. júl. 19. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:

ja es azt elfelejtettem hogy ha megfogom az egyik kezet akkor szepen fordul is, de magatol esze agaba sincs

remelem hamarosan majd elkezdi

viszont engem azert aggaszt egy kicsit, hogy nehogy megterhelje a gerincet, de hiaba teszem hanyatt egyszeruen nem akar ugy lenni, es par perc mulva mar sir is

2012. júl. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!