Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hetes babám folyamatosan a...

4hetes babám folyamatosan a karomban akar lenni. Valami ötlet, hogyan szoktassam le erről? Nem szopik.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
4 hetes. Ne akard leszoktatni, babusgasd csak, erre van igénye.
2011. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

4 hetesen nekem is a kezemben volt mindíg. csak 10-15 percre raktam le a járókába..


Miért ne akarna a karodban lenni? most született még nem ismerős neki a saját ágya sem! :)

2011. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha le akarod tenni aludni, próbáld meg, hogy egy takaróra fekteted, azzal veszed karba és ha elaludt, azzal együtt teszed le. De ha ébren van és karban akar lenni, az teljesen normális és érthető igénye. Még nagyon pici, ne félj, nem ezzel fogod elkényeztetni.
2011. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy puhány vagyok, de már majd leszakad a hátam a sok hordozástól. De lehet, hogy igazatok van...hisz még olyan pici...! Másnak is ez a véleménye?
2011. jan. 28. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Én hordozgatás helyett letettem egy plédre, és simogattam a hátát és a pocakját. Ez is megfelelt neki. :-)

Amúgy nem puhányság, nekem szülés után hónapokig szörnyű derékfájásom volt, alig bírtam felemelni a babámat, pedig nem volt egy nagy súlyú gyerek.

2011. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne szoktasd le, veled akar lenni, ennyi az egész. Elhiszem hogy nehéz, főleg ha drasszálni kell vele, az én kisfiam is rögtön felbődült ha leültem vele. Ahogy kinyílik neki a világ "leszokik" rólad egy kicsit:)
2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha karod nem bírja, pótold egy hordozókendővel. Úgy nagyon könnyű a hordozás, és megy mellette a házimunka is.


De semmiképp se tedd le, ha ez neki nem jó. Ártasz neki vele. Egyáltalán: miért akarnád leszoktatni őt magadról?


[link]

[link]

[link]

http://www.youtube.com/user/foldizsuzsa1#p/a/u/2/PV0lIkX-uzA

2011. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

4 hetesen még nagyon picike, 9 hóanpig azt szokta meg hogy hallja minden szívdobbanásodat, meg kell szoknia hogy a kinti hideg világban is van élet, még minden új neki.

Enyám is ilyen volt, sírt ha letettem, ölbabának hívtuk :) Most már féléves, órákig eljátszik az ágyon amíg tornázok, olvasok, tv-zek mellette.

2011. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

4 hetes korától egészen majd két hónapos koráig folyamatosan kézben volt ha nem aludt. 4100 grammal született. A mai napig is sokat van kézben. És mostmár 8700 gramm. Nekünk is leszakad a derekunk, de tudjuk hogy neki erre van szüksége még. Eljön még az az idő mikor visszasírod, hogy bárcsak a karjaidba vehetnéd.


De nem akarlak bántani, de 4 hetes babánál nem is értem, hogy merülhet fel ilyen kérdés.

2011. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért állandóan nem lehet a karunkban, én sem bírtam, Volt hogy ha igényelte akkor igen is a karomban volt, de azért ha álmosodott akkor letettem a kiságyba és simogattam kicsit, dudoltam ha kellett és elaludt, ha kellett ott voltam neki, de nem kaptam fel egyből.

Nekem nem volt nehéz így hozzászoktatni, hogy az ágyában aludjon ha fáradt volt, ha meg nem akkor a pihenősékbe tettem és ott álltam előtte beszéltem hozzá, vagy tettem a dolgom és beszéltem hozzá, persze ezt kb 15-20 percig, mert fáradt lett és mentük a kiságyba. Vannak azért napok amikor anyás, akkor bizony az ölemben van, de ha már megnyugodott , és fájt a hátam akkor muszály voltam letenni. Kitartás

2011. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!