Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki aki járt a...

Van itt valaki aki járt a picivel baba úszáson? Mi történik egy ilyen órán? Ezt tartja valami tanár? Mikortól lehet vinni a kicsit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 13:17
 1/9 Kiki01 ***** válasza:
Mi eddig 2x voltunk, van oktató, ő elmondja és megmutatja hogy mit csinálj a babával. Néha át is veszi tőled, hogy te is tudj úszkálni egy kicsit. Mi még csak szokjuk a vizet, a baba a víz tetején hason, feje a kezemben és úgy pillázik kifelé. Az idősebb babák már jól merülnek, úsznak a víz alatt, stb. 3 hónapos kortól lehet, a legjobb ha 6 hónapos korig elkezditek, mert addig műxik a búvárreflex. Szerintem jó móka, már csak azért is mert kicsit kimozdultok.
2012. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mi is most kezdtunk jarni, bar mar 8 honapos, eddig 3-szor voltunk

nagyon szereti, tetszik neki a viz

az oktato mindig mondja, mit kell csinalni a picivel, hogyan tartsuk, merre mozgassuk

a lenyege az, hogy megtanuljanak merulni, elso orak alatt csak locsolod a fejet, aztan lepesrol lepesre jon a merules

sajnos a lanyom nem birja a klort a vizben, igy mi nem merulunk,ennek ellenere nagyon szereti

sokat segit a mozgasban is, az elso ora utan elkezdett maszni, a masodik utan felallt, nem tudom mennyire fugg ossze az uszassal, de mindig uszas utan stabilabb a mozgasa

2012. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ez egyébként ingyenes, vagy beutalóval lehet menni?
2012. júl. 20. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
mi nagyon szerettük, másfél évig jártunk, a fiam 5,5 hónapos kora óta. CSakhogy ismét szültem, és azóta még nem tudtunk megint menni. Nálunk voltak profi fotósok, készítettek fotókat a babáról, azóta is nosztalgiázva nézegetjük őket, és reméljük, hogy ősszel mehetünk megint, akkor már két gyerekkel.
2012. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-5 ezer ft/alkalom,attól függ hová mész.nem kell beutaló csak egy papír,hogy egészséges a baba,ezt az orvos adja.mi 10 hónapja járunk és imádja a fiam.ja és nem klóros a víz,legalábbis ahová mi járunk,itt nem klórral tisztítják,ugye ppont a babák miatt,mert ők automatice kinyitják a szemüket a víz alatt.
2012. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónapja járunk a kisfiammal, 4 hónaposan kezdtük. Mi TAtabányán járunk, fél órás egy foglalkozás, tornázunk, merülünk, és végig, végig mondókázunk. Természetesen oktató tartja. És itt 3 hónaposan lehet elkezdeni. Amúgy egy alkalom 2600 Ft, ha bérleted van, úgy 2100 Ft-ra jön ki. Én ajánlani tudom, mert ha a gyerkőcöd szeretni fogja, akkor ahogy egy előttem szóló írta, neked is kimozdulás, meg jó a hasonló "cipőben" járó anyukákkal ismerkedni.
2012. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kiki01 ***** válasza:
Sajna nem hiszem h lenne rá TB támogatás:(
2012. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Atroposz ***** válasza:
Mi eddig 2x voltunk nagyon jó, anya belépőjegye 550Ft és az edzőnek 800Ft-ot fizetünk. www.krysz.hu Merülés 4 óra elteltével.
2012. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahova mi járunk 7000 ft 4 alkalom. Itt is 3 hónaposan lehet elkezdeni, itt már első alkalommal merülnek a babák, persze ha valaki nem akarja, nem meríti.
2012. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!