Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy nálam majdnem 10 évvel idősebb fiú tetszik és ő is azt mondta, hogy bejövök neki? Csak sajnos nagy a korkülönbség.

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:

ha te bejössz neki, és ha neked is tetszik, akkor nem számít a korkülönbség

bár nem mindegy, hogy hány éves vagy :D

2011. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Inkog Nito ***** válasza:
Ő egy tipikusan olyan fiú aki a saját korosztályában nem tud barátnőt találni,azaz ott valószínű lúzernek számít.A tiédben lehet hogy nem számítana annak.Hagyd a fenébe...
2011. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kétlem, hogy igazad van, mert helyes, jófej, lógnak rajta a csajok...
2011. dec. 22. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy, ha 14, akkor felejtős, ha 18, lehet belőle valami. DE, max akkor ha te érettebb vagy a korodnál, ő meg gyerekesebb a sajátjánál, különben a korbeli különbségek igenis kijönnek, és problémát okozhatnak. Arról nem is beszélve, hogy nem tudhatod, hogy nem csak a szexre kellesz-e neki, mert fiatal hamvas kis jószágnak tart.
2011. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akk felejtő... :/
2011. dec. 22. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
ha ő 22 te meg 12, akkor szólj a rendőröknek, de ha felnőttebbek vagytok, akkor hajrá.
2011. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csak egy-két évvel vagyok idősebb
2011. dec. 22. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
7 eve jottem ossze a baratnommel. O akkor volt 13, en pedig 21. Sokaknak nem tetszett, de szerencsere a szulei megertoek voltak miutan jobban megismertek. Lassan mar az eskuvot tervezgetjuk :) Nekunk bejott, igaz koztunk 'csak' 8 ev volt/van. Persze ez nem jelenti azt hogy masnak is biztosan mukodni fog. Meg kell probalni, aztan majd lesz valahogy. Rajtatok mulik.
2011. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

úristen, utolsó de undorító vagy. 13 éves lány az gyerek. 21 évesen meg felnőtt voltál. blőeeee. a szülei is érdekesek lehetnek....undorító. pedig én nem vagyok ellenzője a korkülönbségnek, a ti 8 évetek sem lett volna sok, ha mondjuk ő van legalább 16 éves, te meg 24...vagy ő 18 és te 26. de így...nem tudok mást mondani, csak hogy undorító.

19l

2011. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Megertelek, de nem erzem undoritonak magam emiatt. Igen gyerek volt, ez igaz. De en sem voltam valami hude erett agyilag... Viszont ennek ellenere 7 eve egyutt vagyunk, az ido minket igazolt. Ha ket ember szereti egymast es osszeillenek, akkor ugyis mukodik legyenek barmilyen furcsak a korulmenyek.
2011. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!