Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjak zöldséget, főzeléke...

Hogy adjak zöldséget, főzeléket, ha egyszerűen nem hajlandó megenni?

Figyelt kérdés

16 hós kisfiam egy ideje nem hajlandó a főzelékeket megenni. Régebben imádta. De amióta rág, harap, azóta a főzelékek nem mennek. A rakott kajákat szereti, de azokba nem tudok annyi zöldséget beletenni:(

Végülis mindent eszik, csak a főzeléket nem, a dokinéni meg azt mondja, hogy napi 1 főzelék... De hogyan?

Már mindent kipróbáltunk, de egyszerűen nem eszi meg.


2009. júl. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

És, ha a főzibe teszel neki rántotthusi kockákat?

Vagy virsli karikákat? Azt biztos megeszi.

2009. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatod neki a rakott dolgokat úgy, hogy kicsit több zöldséget teszel bele mint amit ízlésed szerint tennél. Gondolom a doki azért mondja, mert a főzelék zöldség és tej..sztem mindegy milyen formában kapja..ha párolva, sülve megeszi, esetleg grillezve (már vanak gofrisütök amik ezeket is tudják) és kap tejet máskor akkor nem mindegy, hogy össze van keverve,vagy sem? nem hiszem! ezen ne görcsölj szerintem. adj neki zöldséget ahogy megeszi!
2009. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)


Amúgy bármit tehetek a főzibe, egyszerűen nem kell neki:)

Marad a rakott zöldség...

2009. júl. 14. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakott zöldség sajttal megszórva, kell ennél jobb? :-) az előzó válaszoló vagyok..leheet, hogy holnap én is azt csinálok, csak a lányomnak sajt nélkül, mert még egy év alatt van. összefutott a számban a nyál..:-)
2009. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajttal is adhatod neki már 7-8 hónapos kortól!
2009. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!