Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tanácsoltok? Tapasztalatok...

Mit tanácsoltok? Tapasztalatok? Ötletek?

Figyelt kérdés
3 hetes a kislányom,szoptatom.Mióta hazajöttünk a kórházból 2és fél hete fél kilót hízott.Viszont az esti etetés után nem alszik el,csak sír,van hogy fél 12-ig fönt vagyunk vele mert addig sír.Valószínüleg a hasa fáj,nem tudok másra gondolni.Segítsetek!Már ki vagyok borulva hogy valami baja van.
2012. júl. 21. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló helyzetben voltunk, nekünk este 5-től olyan 10-ig ment a huza-vona. Már bocs, hogy ezt írom, de minden szart kipróbáltunk amit lehetett. Végül egyszer csak azt vettem észre, hogy elmúlt, de igazából nem tudom mi segített. Leírom miket próbáltunk. Infacol, espumisan, sabsimplex, papverin (ezt orvos írja fel), meggymagpárna, babamasszázs. Amikor abbamaradt a hasfájás, akkor nappalra sabsimpkexet, éjszaka pedig papaverint kapott. Nem mertem rögtön abbahagyni, így fokozatosan csökkentettem az adagot. 10 hetesen maradt abba a hasfájás, szóval kitartást, és tényleg próbálkozni kell, mert lehet, hogy ti hamarabb megtaláljátok azt a szert ami a kislányodnál hatásos.
2012. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kiki01 ***** válasza:
Fel is húzza a kis lábait és látszik h fáj neki? Mert ha nem akkor csak simán nyűgös, az én kislányom is ilyen volt, az első két hétben hajnali 5-ig csak szopizott meg sírt, aztán már csak hajnali 3-ig, aztán csak 1-ig, végül megállapodott olyan 11-ben, 2 hónapos kora óta meg már mint a kisangyal, 9-kor elalszik. Mást nem tudsz csinálni, csak mindig tedd cicire, aztán majd elmúlik magától. Addig is kitartás!
2012. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!