Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elmúlik a szeparációs...

Ha elmúlik a szeparációs szorongás, akkor ugyan olyan lesz a baba, mint előtte?

Figyelt kérdés
Igaz kis "seggbebaba" lett a fiam, köszönhetően a szeoa szorongásnak. Az eddig jól megszokott közösségben sem játszik, el sem mozdul mellőlem, pedig ez nem így volt.ha elmúlik, vissza álla régi rend? És mikor múlik el, mennyi idő?
2012. júl. 21. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Változó, hogy mennyi idő alatt múlik el. Lehet pár hét, de pár hónap is lehet. Nálunk mind a kettő 1-2 hónapig tartott.


Szerintem a rend visszaállása és a szeparációs szorongás hossza is függ attól, hogy hogyan kezeled az egészet. Szerény véleményem szerint jobb kielégíteni ezt az anyaigényt és akkor hamarabb elmúlik és kb. visszaáll a régi rend :D


Nekem igazából hiányzik is kicsit, a nagy anyázásból hirtelen lett vége. A másodikat próbáltam már úgy felfogni, hogy élvezem, amennyire lehet, mert nem nagyon lesz többet ilyen. Persze van néha anya-anya, de nem ugyanaz.

2012. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!