Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apuka távozása miatti szeparác...

Apuka távozása miatti szeparációs szorongás meddig tarthat vajon? Voltatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

A férjem pár hete költözött el. A kislányunk pedig folyton ébred éjjel, kiabál, hogy anya, sír. Bemegyek, meg is nyugszik. De ez óránként, fél óránként van. Próbáltam, hogy ott alszom az ágya mellett, akkor nem volt gond. Meg egyszer velem aludt, akkor is aludt szó nélkül.

Meddig tarthat ez még? Mikorra értheti meg, hogy apa elment, de anya nem fog?


2012. júl. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a helyedben. Mi szerecsére boldogan élünk már 4-esben,de barátnőmmel egy cipőben jársz.Másfél éves a kislánya és apukája 3 hónapja költözött el. Az eslő 2 hónapban ő is felkelt meg mindig anyát kereste. Bölcsiben nem akart megmaradni,se nagyszülőknél sehol. A nap 24 órájában csak anya,anya,anya. Ez ment úgy egy 2 hónapig és utána megnyugodott,hogy anya vele van és vele is lesz. Már nincs semmi baja. :) Kiatrtás nektek!
2012. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis idore vidd be a kiságyat az ágyad mellé, hogyha felébred lásson téged. így te is kulon alszol, o is a saját agyában alszik. Nekunk szeparácios szorongás csak másfél évesen volt (nem rég), 1 honapig tartott. Csak velem/mellettem volt hajlandó elaludni, így este 9-kor már mentem aludni. Kitartás, kis ido mulva elmulik.
2012. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!