Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan porszívózzátok ki...

Ti hogyan porszívózzátok ki egyedül a babátok orrát? Milyen testhelyzetben? Állandóan a kezével kapálózik, és nem tudom lefogni, plusz a fejét is rángatja.

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Az enyémnek nem lehet porszívózni, mert fél a hangjától, úgyhogy maradt a kézi pumpás és nagyon bevált.

saját magának próbálja már kiszívatni..:)

2012. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Törökülésben ülök a földön, ölemben a gyerek, az egyik lábammal a lábait fogom le, az egyik kezemmel a kezeit és ahogy átölelem, leszorítom a testét, a másik kezemmel szívom az orrát. Elég metál, alig bírom, de így a legjobb. Volt, hogy úgy csináltam, hogy lefektettem a földre, én fölé, és a testemmel fogtam le őt, de az úgy nehezebb szerintem.
2012. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Leülök a földre nyújtott lábbal, a gyerek a lábam közé, fejjel felém. A lábaimmal leszorítom mindkét kezét, így nekem mindkét kezem szabad. A combommal a fejét is stabilan tudom tartani, nem tudja el fordítani. Igaz, a lábaival kalimpál, de az nem zavar.
2012. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
De mázlista vagyok. Az enyém még imádja mikor orrszivás következik. Már akkor hangosan nevet mikor a porszivót viszem be. Egyébként a földre teszem a szőnyegre és nem is kell lefognom semmijét. Aztán mondom neki, hogy nagyon ügyes vagy és már fülig ér a szája.
2012. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

úgy csináltam ahogy a 3. válaszoló is :)

elég szörnyen hangzik, de egyáltalán nem az, sokkal durvább ha arcüreg gyulladást kap a baba a rosszul kiszívott nózija miatt.

2012. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kiki01 ***** válasza:
Fekszik az ágyon, porszívőcső a lábam között, gyerek feje az egyik kezemben, orrszívó a másikban. Kicsit macerás mert a fejét próbálja rángatni, de eddig mindig sikerült a művelet.
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy csináltam, mint a 3. Válaszoló, aztán a fiam megtanulta kitépni a csövet a kezemből a lábával. Azóta szemben vele fölétérdelek, a két térdem a feje két oldalán, ezzel rögzítem a fejét és szabad mindkét kezem. A teljes testével, kezével, lábával tud mozogni, de ez nem zavar, mert tőlem nem fér a csőhöz. (természetesen nem nehezedek rá, csak fölötte vagyok)

Sokan esküsznek a talaróba csavarós módszerre is, mi azt nem próbáltuk.

2012. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a 3-as!
2012. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, a hármas verziót akkor először kipróbálom, elég jónak tűnik, főleg ha többen is alkalmazzák.
2012. júl. 21. 23:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Én be szoktam tekerni a mi paplanunkba. Maga mellé teszem a kezeit és így körbe tekerem a paplannal. Bár mostanában, hogy növöget már előfordul hogy kiszabadul...
2012. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!