Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos baba nem iszik,...

10 hónapos baba nem iszik, van valami ötletek?

Figyelt kérdés
A tápszeren kívül nem iszik meg semmit, max 30ml-t naponta. Régebben megivott 3dl is, de valahogy fokozatos lecsökkent. Próbáltam cumisüveggel, csőrössel, kanállal, gyümölcsteákat, gyümölcs levet, vizet mindent...

2012. júl. 22. 11:33
 1/5 nittababy ***** válasza:
100%
Majd ha szomjas lesz akkor inni fog ne aggódj!!az a 30ml elég neki úgy van vele!!
2012. júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért aggódom, mert egyre kevésbé pisis a pelusa is.
2012. júl. 22. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A folyadék fontosabb mint a táplálék! próbáld evés közben is itatni, hátha megszomjazik.

Nem tudom felétek milyen idő van, de lehet a lehülés miatt nem kívánja.

2012. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pohárból is próbáltad? Enyém is 10 hónapos, nem egy nagy ivó, de a műanyag pohár bejött. Kicsit bohóckodik vele, rágcsálja a szélét, meg néha bugyborékolja, de a nagy játék közben azért jó pár korty lecsúszik :) természetesen én tartom neki és óvatosan döntöm a szájához, álla alá konyharuhát tartok, mert különben úsznánk :)
2012. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyem 8 honaposan meg nem volt hajlando inni, neki is egyre kevesebb pisi volt. Legnagyobb kanikulaban izzadt nagyon, de meg ugyse ivott SEMMIT egesz nap. Nekunk vegul a cumisuveg kupakjabol kezdett el inni, majd a csoros poharbol, ugy, hogy kivettem belole a szelepet, hogy megtanulja jon belole valami, aztan szeleppel is ment neki. Most Avent-es szivoszalassal iszik 1 honappal kesobb, es egesz sokat, 3-4 decit egy nap. Semmi edeset, csak vizet iszik szerencsere. Kitartas!
2012. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!