Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit bizonytalan vagyok,...

Kicsit bizonytalan vagyok, jól csinálom-e a hozzátáplálást. Ha kb 3/4 bébiüvegnyi mennyiséget eszik meg gyümölcs+ pici krumpli, az kivált egy étkezést?

Figyelt kérdés
8 hós, kisfiú, 9 kg. Napi 5x szopott, de már ki akarok váltani egy étkezést. Eddig is megevett ennyi gyümölcsöt, nem sírt, hogy éhes lenne, de én adtam még neki cicit és evett rendesen, így nyugodt voltam, tuti eszik eleget. Ma nem adtam, még elvan, 1 órája evett. Szóval így kell kiváltani? Tuti elég neki, ha ennyi bébipapit kap 1 étkezésre, és nem kap cicit? Jaj, és nagyon sokat izeg-mozog, megtanult kúszni, lassan a mászás is menni fog. Fogyott is egy picit, de gondolom ez a több mozgás miatt van. Ki szeretnék már váltani 1 szopit, úgy 1 hónap múlva még egyet,majd még egyet. Így kb 10 hónapos korára reggeli, esti szopi lenne, azt még kb. fél évig szeretném, ha ő is kéri. De másfél év után nem szeretnék már szoptatni. Még egy kérdés: hogyan tudnám elfogadtatni vele a picit darabosabb ételeket? Mindig öklendezik tőle, sőt van úgy. hogy ki is hányja..... Köszönöm!
2009. júl. 15. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel most kezded, ne várd tőle, h darabosat egyen, eddig csak anyatejet kapott. turmixold neki még 1 jó ideig. annyi szilárdat adj neki, amennyit csak kér, az a biztos. az után már nem kell tej, csak innivaló. és ki is váltottál 1 kajálást.
2009. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem most kezdtem, hanem 2 hónapja.... ez a max mennyiség, amit megeszik...
2009. júl. 15. 12:51
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor ennyivel jóllakik. akkor kiválthatsz már 1 másikat.
2009. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!