Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 14 hó körüli babája is...

Más 14 hó körüli babája is felkel inni éjjel? Hogy szoktassam le erről? 3-4-szer kel éjjel inni.

Figyelt kérdés
Csak iszik, és már vissza is alszik. Ha nem adok neki, sírni kezd. Csak vizet iszik.

2012. júl. 22. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Este ne adj neki olyan vacsit,ami után szomjas lesz. De lehet,hogy meleg a szobája vagy a szoba levegője száraz. Leszoktatni nem tudod róla,ha szomjas.
2012. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet ellenőrzi ott vagy e. Enyém szopizik és szintén 3-4x éjjel.
2012. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Direkt figyelek, hogy este már ne kapjon sósat, vagy csak enyhén sós ételt, de a második vacsija tejpép szokott lenni.

Nálunk mondjuk elég gond az ivás kérdés, mert rengeteget iszik (3 liter), és nappal is alíg bírom kivenni a szájából a cumisüveget. De legalább éjjel ne inna, mert 3-szor kell átpelusozni, különben minden átázik.

2012. júl. 22. 22:52
 4/11 anonim ***** válasza:

3 litert? Az én fiam is sokat iszik, éjjel 2-szer kel, hajnalban én is pelust cserélek. Nem sok kicsit ez a 3 liter? Orvosnak mondtad? Én nem a leszoktatáson gondolkoznék, hanem azon, hogy nincs-e valami gond a háttérben. Bár én kicsit parás vagyok, minden ilyesmivel a dokinkat zaklatom...

Viszont az én fiam, sokszor kiszolgálja magát. Csepegésmentes csőrösben van a vize éjjelre, ha felborítja sem folyik ki. Így nem kell felkelni hozzá.

2012. júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés.Az én fiam legújabb "heppje" h ordít egyik pillanatról a másikra,kiveszi a cumit és vár h itassam.Van h úgy iszik mint aki egy kiló sós krumplit evett,de van h csak 2 kortyot.És nem 3-4x kér így.Rengetegszer.Már kivagyok,meg se tudom számolni hányszor itatom.:(Borzalmasak az éjszakáim.És úgy sír meg vergődik,mint akit ütnek.Kb 2 hete megy ez,16 hónapos,nem tudom meddig tart.Talán ahogy jött,úgy múlik el.

Egy megjegyzés amúgy,h 14 hónaposan 3 liter rengeteg.Én megnézetném a cukrát.(Őszintén szólva én is meg akarom nézetni,mert fura ez a sok éjszakai ivászat).

Kitartást!

2012. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 litert iszik egy nap. Orvosnak mondtad már? ez nem normális dolog.
2012. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A lányom egy évesen gondolt egyet, és nem kért többet inni. Amikor bejött a kánikula, akkor néha kért most pár kortyot, de azóta megint nem.

Nem lehet, hogy száraz a levegő?

Amúgy a 3 liter szerintem is nagyon sok. A lányom olyan 1,5 litert iszik, erre is csak pislogott a dokinő.

2012. júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
minden honapban mondom a dokinak, hogy még mindig sokat iszik. Cukrot mértünk már ilyen ujjbaszúrós vérminta vételes cukormérővel, és minden rendben volt. Azt mondta, hogy csökkentsem le napi 1 literre, de nem tudom, mert már magától iszik, és sír, ha nem kap. Én is érzem, hogy nagyon sok ez, de ha nem cukor, akkor mi más baja lehet? Hasonló esettel még nem találkoztam a fórumon.
2012. júl. 23. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:
A víztől nem lesz baja és ebben a melegben inkább többet igyon, mint keveset. Ha a cukra rendben, akkor nem kell vele foglalkozni. Bár lehet, hogy megnyugtatásnak használja az ivást, vagy a fogzáskor jól esik neki a víz.
2012. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fokozatosan csökkentsd le ezzel a sok pisivel sok Kalium, natrium, ásványisó mosódik ki a szervezetébol.kérdezd meg a dokit. Pl. 1,5 nagy melegben 2 liter elég gondolom eszik levest is tejpépet. Az is plusz folyadék. Minden nap 1 decivel igyon csak kevesebbet.
2012. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!