Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éjjel hányt a kislányom,...

Az éjjel hányt a kislányom, mivel vehetném rá, hogy igyon folyadékot? Normaflort adjak neki? vagy még mit? Egyáltalán nem akar inni!

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:

mennyi idős? beteg? v miért hányt?

próbáld panadol/nurofen adagolóval

2010. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Panadol adagolóba felszivod a vizet, hanyatt fekteted és benyomod a szájába.
2010. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer hányt csak? Azóta nem?

Elmondom nálunk hogy volt (most vagyunk túl egy brutális hányós-hasmenős járványon sajna)

Szóval az én fiam 2 éves. Hányt hajnalban majd utána 1 órával később megint majd 20 perc mulva ismét, adtam neki Daedalonetta kúpot ( az hányás, hányinger csillapitó) ami viszont háromszor egymás után távozott változatlan formában, szóval semmit se ért magyarán.

Mivel a fiamnak nagyon erős hányingere volt, ezért ha benyomtam neki fecskendővel vagy a panadol adagolóval a vizet, egyből jött is vissza neki.

Tehát ha a kislányod egyszer hányt és azóta nem akkor nem valószínű hogy ha adsz neki egy kis (jó hideg nagyon enyhén cukros teával lehet próbálkozni) italt, már nem fog neki visszajönni.

Nekünk végül ki kelllett hivni az ügyeletet injekcióért, mert igy h nem tudtam gyógyszerelni, semmi nem maradt meg a gyerekben és féltem h kiszárad.

2010. márc. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!